Opis ponudbe za zaposlitev

Pojdimo dlje, hitreje in bodimo #StrongerTogether! Skupaj smo uspešnejši, zato imate priložnost, da v naši ekipi postanete zvezda.

Naša strast nas je pripeljala do položaja vodilnega mednarodnega razvojnega partnerja in dobavitelja v avtomobilski industriji ter pionirja mobilnosti prihodnosti.

S proizvodnim portfeljem naslavljamo vsa kritična vprašanja v povezavi s tehnologijo pogonskih sistemov in klimatskih naprav - tako za e-mobilnost kot tudi za pogone z motorji z notranjim zgorevanjem.

Danes več kot 79.000 zaposlenih dela na inovativnih

izdelkih na 160 proizvodnih lokacijah in v 16 razvojnih centrih. Naš cilj je oblikovati mobilnost jutrišnjega dne - bodimo #StrongerTogether, zato se pridružite naši ekipi MAHLE!

Programski inženir (Software Engineer) (m/ž)

Lokacija: Šempeter pri gorici ali Ljubljana ali Maribor

Vaše naloge in odgovornosti

  • Izvedba razvoja programske opreme po modelih V-Model, Automotive SPICE in funkcionalni varnosti

  • Razvoj osnovne / vdelane programske opreme za mikrokrmilnike in večjedrne krmilnike, npr. za uporabo, kot je nadzor nad elektromotorji, ojačevalniki ali pretvorniki, aplikacija in / ali osnovna programska oprema (AUTOSAR, operacijski sistemi, ..)

  • Dokumentacija oblikovanja in arhitekture programske opreme

  • Usklajevanje in izvajanje preskusov integracije programske opreme

  • Podpora in usklajevanje notranjih in zunanjih partnerjev za razvoj programske opreme

  • Sodelovanje z ostalimi, npr. pri vmesniku strojne opreme, sistemsko inženirstvo

  • Oblikovanje / zasnova na modelu

Vaše spretnosti in veščine

  • VII ali VII / 1 stopnja strokovne izobrazbe elektrotehnike, mehatronike, računalništva, fizike, matematike ali drugega ustreznega tehničnega področja

  • Poznavanje strokovnih kompetence: elektrotehnika / elektronika (elektrika / elektronika, mikrokrmilnik), programska oprema (aplikacijska programska oprema, osnovna programska oprema, razvoj programske opreme v avtomobilski industriji, testiranje programske opreme, AUTOSAR, avtobusni sistemi (CAN, LIN, Ethernet), funkcionalna varnost ( ISO 26262), razvojne metode (Inženiring zahtev (npr. Polarion, DOORS), V-Model), CAE Tools (Simulacija - MATLAB Simulink)

  • Podjetniško razmišljanje in delovanje, kompetence procesov in metod, prilagojenost na spremembe, medkulturna kompetenca, kompetenca vodenja in upravljanja

  • Dobro znanje angleškega jezika (pisno in ustno)

  • Prijava na delovno mesto naj bo napisana v angleškem in slovenskem jeziku

Poleg dela v odlični ekipi vas bomo spodbujali k doseganju osebnega potenciala. Čakajo vas razburljive naloge in raznolike možnosti  kariernega razvoja.

Z izbranim kandidatom oz. kandidatko bomo sklenili delovno razmerje za nedoločen čas, s polnim delovnim časom in 6-mesečnim poskusnim delom.

Prijavite se zdaj.

Vabimo vas, da nam pošljete pisno vlogo s podrobnim življenjepisom ter dokazili o izpolnjevanju pogojev do 30 . 04. 2021 na e-mail naslov: si.kadri@mahle.com, s pripisom prijava na delovno mesto »Programski inženir – Software Engineer«.

Podrobnosti o zaposlitvi
Work experience:
Work experience is not required
Plačni razpon:
Not provided
Date of expiry:

O podjetju

Company develops and produces starters, alternators, motors and electric drive and mechatronic systems. The products are designed for industrial applications, agricultural and construction machinery, commercial vehicles, electric means of transport and automotive industry.By advanced products and solutions,company contributes to sustainable transport, promotion of electric mobility and efficient… Več informacij