Opis ponudbe za zaposlitev

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Kelet-Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzleti megoldások és szolgáltatások területén végzik. A KÉSZ Csoport Business Service Center-e a vállalatcsoport tagvállalatainak nyújt számviteli, pénzügyi, informatikai, kommunikációs és humán szolgáltatásokat.

Új kollégánkat

Hálózati - és RENDSZERMÉRNÖK

 munkakörben szeretnénk csapatunkban üdvözölni.

Munkavégzés helye: Budapest

Munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:

Ø  Hálózati, hálózatbiztonsági eszközök, tárolórendszerek és szerverek tervezése, implementálása, üzemeltetése;

Ø  Microsoft Windows hálózat (Active Directory, DNS, DHCP) üzemeltetése, jogosultságok kezelése, rendszeradminisztráció;

Ø  A telepítésekhez és biztonsági mentésekhez kapcsolódó feladatok elvégzése;

Ø  A számítógépes rendszer és a szoftverbeállítások felügyelete, karbantartása és frissítése;

Ø  A probléma megoldási folyamat rögzítése, dokumentálása és nyomon követése;

Ø  Projektek informatikai hálózatának kiépítése, támogatása.

Elvárásaink:

Ø  Felsőfokú szakirányú végzettség;

Ø  Hasonló munkakörben eltöltött minimum 10 éves szakmai tapasztalat;

Ø  Aktív szakmai angol nyelvtudás;

Ø  Microsoft szerver operációs rendszerek magas szintű ismerete;

Ø  Office 365 rendszer magas szintű ismerete;

Ø  Cisco hálózati eszközök, valamint LAN/WAN hálózatok ismerete;

Ø  Tűzfal rendszerek alapvető ismerete;

Ø  VmWare ismerete;

Ø  Storage alaprendszer ismeret;

Ø  Szerver hardware ismeretek;

Ø  Jó problémamegoldó készség, proaktivitás, precizitás;

Ø  Ügyfél-orientáltság, önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség;

Ø  Rugalmas hozzáállás, kiemelkedő kommunikációs készség.

Előnyként értékeljük:

Ø  Hasonló munkakörben, ügyfélkezelésben szerzett szakmai tapasztalat;

Ø  Szakmai minősítések megléte: MCP,MCSA,MCSE;

Ø  MS SQL, Oracle DB ismerete;

Ø  Linux operációs rendszer ismeret

Amit ajánlunk:

Ø Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvétel;

Ø Piacképes jövedelem;

Ø Vonzó juttatások;

Ø Folyamatos fejlődési lehetőség

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzával és a bérigénye megjelölésével várjuk jelentkezését! A pályázatokat a beérkezés sorrendjében, folyamatosan bíráljuk el.

Podrobnosti o zaposlitvi
Poklicno področje:
Work experience:
Work experience is not required
Plačni razpon:
Date of expiry:

O podjetju

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. Več informacij