Opis ponudbe za zaposlitev

Feladatok:

  • Stanca vagy ragasztó gépek kezelése
  • A gyártáshoz kapcsolódó folyamatok betartása
  • Minőségi követelmények betartása
  • Higiénia szabályoknak történő megfelelés
  • Hatékony együttműködés a kollégákkal

Elvárásaink:

  • Középfokú műszaki jellegű végzettség.
  • Angol vagy német nyelv ismerete előny
  • Műszaki érzék
  • 3/3-as munkarend vállalása
  • Önállóság, gyors döntés, kiváló kommunikációs és együttműködési készség.
  • MS Office ismeret.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő fizetés (bruttó 300.000 Ft felett)
  • Évente bruttó 608.000 Ft cafetéria keret
  • 13. havi fizetés
  • Céges buszjárat Cegléd-Nagykőrös irányból
  • Magyarország legnagyobb kartondoboz gyártó cégének a biztonsága

Amennyiben bárkinek az érdeklődését felkeltette az álláslehetőség, küldje el az önéletrajzát a ferenc.gomori@sti-group.com címre.

Érdeklődni:

Gömöri Ferenc

Humán erőforrás vezető

+ 36 30 474 6880

Podrobnosti o zaposlitvi
Poklicno področje:
Področje izobraževanja:
Work experience:
Work experience is not required
Plačni razpon:
Date of expiry:

O podjetju

Az STI Petőfi Nyomda Kft a német STI csoport tagjaként Kelet-Közép Európa nagy hagyományokkal rendelkező egyik vezető kartondoboz csomagolóanyag gyártója. A hozzá tartozó Petőfi Service Kft-vel együtt pedig 610 munkavállalója van. A vállalat nemcsak a termelékenységével és kiváló minőségű termékeivel vívott ki vezető helyet Magyarországon, hanem a humán tőkébe fektetett beruházással is,… Več informacij