Opis ponudbe za zaposlitev

Főbb feladatok:

  • A csomagoló gépsor különböző berendezéseit hatékonyan és biztonságosan, az előírásoknak megfelelően kezeli;
  • Részt vesz a gyártáskísérő dokumentumok kitöltésében;
  • A gép minden állomásán figyel a folyamatos termékáramlásra;
  • Folyamatosan ellenőrzi a terméket, a csomagolási komponenseket a minőség biztosítása céljából;
  • Tisztán tartja a berendezéseket és a munkaterületet. Biztosítja, hogy tisztítás után a berendezések és a terület is elfogadható legyen;
  • Igyekszik megakadályozni bármilyen anyagkeveredést vagy szennyeződést. Ha ilyet észlel, értesíti a csoportvezetőt vagy a felelős személyt;
  • Igyekszik megakadályozni bármilyen eltérést a Helyes Gyógyszeripari Gyakorlattól (GMP) és a Szabványműveleti előírásoktól;
  • Támogatja a technikusok munkáját a szét- és összeszerelésben, ha szükséges;
  • Részt vesz gépsor beállításában, kézi csomagolási és tisztítási műveletek végzésében;
  • Letisztítja a berendezéseket termékváltáskor az előírásoknak megfelelően;

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség;
  • Gyártó vállalatnál szerzett gépkezelői tapasztalat előnynek számít;
  • Csapatjátékos és dinamikus munkát szerető;
  • Szabálykövető és prezíc munkavégzés jellemzi;
  • 3 műszakos munkarend (5+2, 8 órás) vállalása

Amit nyújtunk:

  • Kimagasló fix havi alapbér és műszakpótlék (40%)
  • Havi cafeteria (már próbaidő alatt is)
  • dolgozói élet és baleset biztosítás
  • Ingyenes étkezés minden nap
  • Éves bónuszkifizetés
  • Céges buszjárat
  • Ingyenes munkaruha
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet

Podrobnosti o zaposlitvi
Sektor:
Poklicno področje:
Work experience:
Work experience is not required
Plačni razpon:
Date of expiry:

O podjetju

A világ egyik legnagyobb generikus gyógyszereket gyártó és forgalmazó vállalata vagyunk. Több, mint 150 országban kínálunk termékeket a vevők számára. A komáromi gyár az Európai Unióban a Mylan stratégiailag fontos csomagolási központja. Komáromi telephelyünkön közel 100 millió késztermék analitikai vizsgálatát, csomagolását, felszabadítását és disztribúcióját végezzük 29 ország számára az… Več informacij