Opis pracovnej ponuky

Munkavégzés helye: Budapest

Munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:

  • Kialakított képzési stratégiához illeszkedő online tananyagok fejlesztése (informatikai oldal),
  • Oktatási keretrendszer (moodle) fejlesztése (pluginek szerkesztése, esetleg létrehozása),
  • Online tananyagok tervezésekor a tananyagfejlesztők számára informatikai tanácsadás,
  • Folyamat- és rendszerszervezés és az adatszolgáltatás és riporting szakterületek aktív támogatása

Elvárásaink:

  • HTML5, CSS, JAVASCRIPT, PHP, SQL, NET, C#, nyelvek aktív használata,
  • Jó probléma- és feladatmegoldó képesség,
  • Projekt- és ügyfélorientált szemlélet,
  • Kreativitás,
  • Aktív felsőfokú tanulmányok,
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás

Előnyként értékeljük:

  • Oktatási keretrendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat,
  • Oktatási célú HTML5 animációk készítése,
  • Referencia PHP nyelven írt segédprogramok (plug-inek) szerkesztésében, készítésében,
  • Adobe termékek (kiemelten Captivate) ismerete
Podrobné informácie o pracovnom mieste
Ponúka:
Work experience:
Work experience is not required
Jazykové zručnosti:
  • English
  • Good
  • Hungarian
  • Fluent
Platové rozpätie:
Date of expiry:

O podniku

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. Find out more