Opis pracovnej ponuky

Ha kíváncsi vagy, mi történik egy nemzetközileg elismert

szemüveglencse gyártó kulisszái mögött, és szeretnél egy jó hangulatú, nevetős-pörgős csapatban dolgozni, nálunk a helyed!

Ha igaz Rád, hogy

• gyorsan és logikusan gondolkodsz,

• nem ijedsz meg a kihívásoktól és nehézségektől, hanem azonnal a megoldásra fókuszálsz,

• szereted, ha minden gördülékenyen és hatékonyan zajlik,

• legtöbbször nyugodtan, kedvesen és higgadtan kommunikálsz,

• szeretsz segíteni, és feltölt, ha emberek között lehetsz, akkor Téged várunk a csapatunkba!

Előnyt jelent, ha

• szakirányú (látszerész) végzettséged vagy optikai területen szerzett tapasztalatod van • beszélsz angolul, és nem félsz használni.

Jövőbeli feladataid közül néhány:

• Partnereinkkel való rendszeres kapcsolattartás, optikai tanácsadás, termékajánlás, tájékoztatás

• Beérkező rendelések felvétele, rögzítése a rendelés beviteli programokba

• Partnereink reklamációinak és rendeléseinek teljes körű kezelése

Miért éri meg Neked?

• Belekóstolhatsz az optika világába a gyártói oldalról is.

• Garantáltan nem fogsz unatkozni.

• Sok érdekességet tanulhatsz meg nálunk, amire nem is gondolnál.

• Szakmai kiállításokon nem látogatója, hanem házigazdája lehetsz a Hoya standnak.

• Itt igazi értéket teremthetsz, nagyban járulsz hozzá partnereinknek elégedettségéhez.

• Te segíted munkáddal az embereket, hogy jobban és élesebben lássanak, ezáltal teljesebb életet élhessenek.

• Versenyképes juttatási csomagot ajánlunk.

• Ha kitartó és ügyes vagy, csapatunk oszlopos tagjává válva, hosszú távú karrierlehetőség vár Rád.

Ha felkeltettük érdeklődésed, küldd el magyar nyelvű fényképes önéletrajzod, valamint motivációs leveled a karrier@hoyalens.hu e-mail címre Vevőszolgálati munkatárs / Customer Service Associate jeligével!

Mi már várjuk, hogy találkozzunk!

Podrobné informácie o pracovnom mieste
Oblasť zamestnania:
Work experience:
Work experience is required
Oblasť vzdelania:
Up to 1 year
Platové rozpätie:
Date of expiry:

O podniku

Driven by passion for innovation and development, Hoya Vision is constantly moving boundaries. By use of extensive research and cutting-edge technology we provide tailored optimized experiences – both for the eye care professional and the spectacle wearer. A HOYA Lens Hungary Zrt. csúcstechnológiás optikai szemüveglencsék értékesítésével foglalkozó japán multinacionális vállalat,… Find out more