Opis pracovnej ponuky

Feladatok

  • Termelési területen dolgozók napi tevékenységének koordinálása, szakmai fejlődésük nyomon követése
  • Részvétel új csapattagok kiválasztásában, új dolgozók orientációjának és betanításának nyomon követése
  • A csoport és egyéni teljesítmények értékelése és fejlesztése
  • Az elvárt termelési eredmények és minőség biztosítása
  • Napi termelési munkafolyamatok koordinálása
  • Elért eredmények dokumentálása
  • Napi kapcsolattartás a társterületekkel a termelési tervek egyeztetése céljából
  • Karbantartással való szoros együttműködés a gépek zavartalan működtetése céljából
  • Aktív felelősségvállalás a munkahelyi, munkavédelmi szabályok betartásában
  • A területek és műszakok közötti információ áramlás biztosítása

Elvárások

  • Állandó délutános műszak vállalása
  • Műszaki középfokú végzettség (technikusi vagy felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Legalább 2-3 éves csoportvezetői tapasztalat multinacionális környezetben
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló vezetői készségek
  • Együttműködési készség
  • Kiváló szervezési és kommunikációs készségek
  • Feladat- és eredményorientált gondolkodásmód
  • Angol nyelvismeret és SAP használata előny

Amit ajánlunk:

  • Dinamikusan fejlődő vállalat stabil háttérrel
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban
  • Ingyenes sportolási lehetőségek (konditerem, squash pálya)

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Podrobné informácie o pracovnom mieste
Odvetvie:
Oblasť zamestnania:
Work experience:
Work experience is required
Oblasť vzdelania:
Between 2 and 5 years
Jazykové zručnosti:
  • English
  • Basic
Platové rozpätie:
Date of expiry:

O podniku

Grundfos in brief: - Founded in 1945 by Poul Due Jensen - Annual production of more than 16 million pump units - About 18,500 employees worldwide Grundfos primarily manufactures: - Circulator pumps - Water booster pumps/systems - Submersible pumps - Industrial pumps - Dosing pumps The world’s largest manufacturer of pumps and pump systems - Production and sale of electronic motors - Development,… Find out more