Opis pracovnej ponuky

Feladatok:

Feladatok az SAP PLM területén:

• A meglévő ABAP programok kiterjesztése és hibajavítása

• ABAP programok fejlesztése

• Megoldási javaslatok kidolgozása a műszaki vevői igényekhez

• Testreszabás SAP PLM környezetben

• A munkafolyamatok továbbfejlesztése (főként az SAP PLM környezetben)

• Munka ellenőrzés

• 1st level jegyfeldolgozás, beleértve a hibaelemzést és a korrekciót

Feladatok a dokumentáció területén:

• Meglévő programok (SAP és nem SAP) kiterjesztése és hibajavítása

• Új programok fejlesztése

• Központi folyamatvezérlés és dokumentumkezelés az SAP-ban a Framemaker, Isodraw, PartsPublisher alkalmazások integrálásával

• A felsorolt alkalmazások és fejlesztési környezetek ismerete: FrameMaker, IsoDraw, CorelDraw, Metamorfózis, alkatrészek Kiadó, ABAP, Kocsi, Visual Basic, Java, Ghost, Final háló, SharePoint

Elvárások:

• Érdeklődés olyan új technológiák iránt, mint SAP Fiuri SAP UI5, HTML5, Metamorfózis, Kocsi, Visual Basic, Java, Ghost

• ABAP és az ABAP OO fejlesztési tapasztalat

• SAP modul PLM, Framemaker, IsoDraw, Parts Publisher ismeret

• Magabiztos német nyelvtudás

• Az angol nyelvtudás előny

• Csapajátékos attitűd egy nemzetközi IT szervezetben

• Sikeresen elvégzett tanulmányok gazdaság informatikai vagy hasonló területen

Podrobné informácie o pracovnom mieste
Work experience:
Work experience is not required
Jazykové zručnosti:
  • English
  • Good
  • German
  • Very good
Platové rozpätie:
Date of expiry:

O podniku

A pécsi székhelyű Hauni Hungaria 1300 magasan képzett dolgozójával széleskörű szolgáltatásokat nyújt a berendezés- és gépgyártás területén. A vállalat kompetenciái a konstrukciótól a forgácsoláson, lemezmegmunkáláson, szerkezeti egységek és gépek összeszerelésén keresztül egészen a komplett gépek és berendezések fejlesztéséig terjed. A vállalat a nemzetközi Körber-konszern második legnagyobb… Find out more