Opis pracovnej ponuky

Műszaki vezető

Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő, fagyasztott pékáruk gyártásával foglalkozó, német tulajdonú vállalkozás műszaki vezető munkatársat keres.

Feladatok

  • műszaki berendezések folyamatos üzemvitelének biztosítása, tervszerű karbantartásuk megszervezése
  • a gépek és berendezések kezelési utasításainak és karbantartási terveinek elkészítése, dokumentálása és az abban foglaltak ismerete,
  • karbantartási és javítási munkák szervezése, felügyelete, munkálatokban való részvétel
  • műszaki anyagokkal történő takarékos gazdálkodás, tartalék alkatrészek folyamatos biztosítása,
  • az üzem működéséhez szükséges energiaellátás biztosítása, üzembiztonságról való gondoskodás
  • munkavédelmi és tűzvédelmi szabályok betartása és betartatása
  • éves érintésvédelmi és munkabiztonsági felülvizsgálatok elvégeztetése,
  • beruházási javaslatok, műszaki fejlesztési tervek kidolgozása,
  • beruházás előkészítésének, megvalósításának felügyelete, ellenőrzése, értékelése
  • termeléssel való szoros együttműködés a gépek zavartalan működtetése céljából

 Elvárások

  • műszaki irányú végzettség
  • kiváló vezetői készségek
  • együttműködési készség
  • jó szervezési és kommunikációs készségek
  • feladat- és eredményorientált gondolkodásmód
  • terhelhetőség, dinamikus munkavégzés

Előny:

  • sütőiparágban szerzett karbantartás vezetői tapasztalat

 Amit ajánlunk:

  • dinamikusan fejlődő vállalat stabil háttérrel
  • versenyképes fizetés és juttatás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • utazási költségtérítés

Munkavégzés helye: Nagyatád

Jelentkezés: info@deh.hu, +36 82 553 121

Podrobné informácie o pracovnom mieste
Oblasť zamestnania:
Work experience:
Work experience is required
Oblasť vzdelania:
Up to 1 year
Jazykové zručnosti:
  • Hungarian
  • Good
Platové rozpätie:
Date of expiry:
Link for more information:

O podniku

Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő, fagyasztott pékáruk (töltött fánkok, bajor termékek, tallérok, stb.) gyártásával foglalkozó német tulajdonú vállalkozás. A stable, dynamically developing German-owned company, producing frozen bakery products (stuffed donut, Bavarian products, pastry, etc.). Find out more