Opis pracovnej ponuky

A ION Systems Kft. csapata munkatársat keres

Műszaki előkészítő/ Ajánlatkészítő mérnök

munkakörbe.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladata lesz:

· Gyengeáramú rendszerekhez kapcsolódó árajánlatok elkészítése,

· Kapcsolattartás a megrendelőkkel,

· Kapcsolattartás a tervezőkkel,

· Kiadott ajánlatok nyomon követése,

· Vállalat irányítási rendszerek kezelése és használata a napi munkavégzéshez szükséges mértékben,

· A kivitelezési részleg számára az információk biztosítása

Elvárásaink:

· Tervolvasási készség,

· Informatikai rendszerek, beléptető rendszerek, kamera rendszerek, vagyonvédelmi rendszerek, tűzjelző rendszerek ismerete,

· Pontosság, precizitás,

· Műszaki szakirányú végzettség,

· Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Előnyt jelent:

· Autocad ismerete,

· „B” kategóriás jogosítvány,

· Angol nyelvi készségek

Amit ajánlunk:

• Dinamikusan fejlődő, stabil vállalati háttér,

• Folyamatos szakmai fejlődés,

· Változatos munkakör,

· Kiszámítható munkarend,

· Béren kívüli juttatások

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzával és a fizetési igényének megjelölésével várjuk jelentkezését!

Podrobné informácie o pracovnom mieste
Odvetvie:
Oblasť zamestnania:
Work experience:
Work experience is not required
Platové rozpätie:
Date of expiry:

O podniku

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. Find out more