Opis pracovnej ponuky

LaptopszervizesMunkahely: Gyál

Feladatok

  • Hibás elektronikai eszközökön hibaanalízisek végzése
  • Tesztek futtatása
  • Moduláris szintű hibakeresés
  • Alkatrész csere

Elvárások

  • Középfokú műszaki vagy számítástechnikai szakirányú végzettség, vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Erős hardver- és szoftverismeret
  • Két műszak vállalása (6-14h, 14-22h)

Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)

A cégről

Mindig is érdekeltek az elektronikai eszközök? Szívesen szerelgetsz és jó a hardveres, szoftveres tudásod? Jelentkezz hozzánk, nálunk nem a papír, hanem a tudás számít!

Amit kínálunk

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz, emelt műszakpótlék
  • Egyéb támogatások: ajándék utalványok, szemüveg támogatás, sportolási lehetőség támogatása, babaváró támogatás
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet
  • Utazási támogatás
  • Céges buszok Budapest több pontjából ( Népliget, Kőbánya-Kispest, Határ út, Sárkány Center, Ferihegy I) és vidékről (Dánszentmiklós, Albertirsa, Pilis, Monor, Monorierdő, Üllő, Vecsés)
  • INGYENES szállás
Podrobné informácie o pracovnom mieste
Oblasť zamestnania:
Work experience:
Work experience is not required
Jazykové zručnosti:
  • Hungarian
  • Very good
Platové rozpätie:
Date of expiry:
Link for more information:

O podniku

A Pannon-Work csoport egy teljes toborzási szolgáltatást nyújtó, képzett és folyamatosan rendelkezésre álló csapatból áll, akik a lehető legjobb teljesítményt nyújtják. Országos irodahálózattal rendelkeznek, 17 hazai és 2 külföldi (Bécs, Szabadka) kirendeltségen várják ügyfeleiket.Cégük 30 éves tapasztalattal rendelkezik, több mint négyezer kölcsönzött munkavállalót foglalkoztatnak.&nbsp… Find out more