Opis pracovnej ponuky

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik.

A Mérnöki és Technológia Divízió a core businesshez, az építőiparhoz és a mérnöki tevékenységhez kapcsolódó feladatokat látja el, többek között a: tervezés, gyártás, építés és, szerelés területén.

A kecskeméti KÉSZ Ipari Gyártó Kft. acélszerkezet gyártással foglalkozik, jelentős export tevékenységet bonyolít Európa-szerte.

 Új munkatársunkat

 KOOPERÁCIÓS MINŐSÉGELLENŐR

munkakörben szeretnénk csapatunkban üdvözölni

Munkavégzés helye: Változó

Feladatok:

Az alvállalkozók ellenőrzése külföldi telephelyeinken (Románia, Szerbia, Bulgária, Horvátország):

•A gyártási előrehaladás ellenőrzése,

•A gyártott szerkezetek minőségének ellenőrzése (méretek, hegesztés, vizsgálatok, felületvédelem),

•Jelentések, összefoglalók készítése

Elvárásaink:

Közép vagy felsőfokú műszaki végzettség,

Műszaki rajzolvasási készség,

Minőségbiztosítási és szabvány ismeretek,

Acélszerkezet-gyártásban szerzett szakmai tapasztalat,

·         VT1-2 vizuális vizsgálói bizonyítvány vagy hegesztés felügyeletben szerzett tapasztalat előny,

·         Angol nyelvtudás,

·         B kategóriás jogosítvány,

·         Nagyfokú mobilitás, utazási hajlandóság (külföldi telephelyeinkre)

Amit ajánlunk:

• Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvétel

• Piacképes jövedelem

• Vonzó juttatások

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzával és fizetési igénye megjelölésével!

Podrobné informácie o pracovnom mieste
Odvetvie:
Oblasť zamestnania:
Work experience:
Work experience is not required
Platové rozpätie:
Date of expiry:

O podniku

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. Find out more