Opis pracovnej ponuky

KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Kelet-Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzleti megoldások és szolgáltatások területén végzik. A KÉSZ Csoport Business Solutions divíziója a vállalatcsoport tagvállalatainak nyújt számviteli, pénzügyi, informatikai, kommunikációs és humán szolgáltatásokat.

Új kollégánkat

JUNIOR HR GENERALISTA

munkakörben szeretnénk csapatunkban üdvözölni.

Munkavégzés helye: Budapest központtal több telephelyen (Kecskemét, Szeged)

Új munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:

• A toborzási és kiválasztási folyamatok teljeskörű koordinálása

• Dolgozói integrációs folyamat koordinálása

• Employer branding erősítése (részvétel állásbörzéken, egyéb rendezvényeken)

• A teljesítmény-értékelési folyamatban történő részvétel, a HR rendszerek fejlesztésének támogatása

• A vezetők támogatása HR kérdésekben, együttműködés a szakterületekkel

• Kapcsolódó HR adminisztráció kezelése

• Igény szerint vidéki telephelyek támogatása toborzási és kiválasztási folyamatokban

Elvárásaink:

• Felsőfokú szakirányú végzettség

• HR területén toborzásban szerzett 1-2 éves tapasztalat

• Munkajogi és munkaügyi alapismeretek

• Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Outlook, Excel, Word)

• Együtt működő, proaktív, dinamikus személyiség

• Nagyfokú mobilitás és rugalmasság

• Elkötelezettség a szakmai fejlődésre

• B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

• Aktív középfokú német, esetleg angol nyelvtudás

• Egyéb releváns szakmai tapasztalat

• Vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

• Hosszú távú karrier - és folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

• Különböző szakterületek megismerésének lehetősége

• Fiatalos, vonzó munkakörnyezet; nagyvállalati háttér

• Stabil munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő csapatban

• Komplex juttatási csomag

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzával és a bérigénye megjelölésével várjuk jelentkezését! A pályázatokat a beérkezés sorrendjében, folyamatosan bíráljuk el.

Podrobné informácie o pracovnom mieste
Oblasť zamestnania:
Work experience:
Work experience is not required
Platové rozpätie:
Date of expiry:

O podniku

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. Find out more