Opis pracovnej ponuky

A leendő munkatársunk feladatai:

  • Részvétel a Scrum/Kanban folyamatokban (planning poker, retro, demo)
  • Új feature-ök tervezése senior kollégák segítségével
  • Feature-ök implementációja, bugok javítása
  • Pair programming, code review Lead developer kollégával

Téged keresünk, ha:

  •  Alapvető programozási paradigmákkal tisztában vagy
  • Magabiztos HTML, CSS, Javascript alapismereteid vannak
  • Felhasználó központú szemlélet jellemez

Előnyben részesülsz, amennyiben:

  • Sitebuild tapasztalataid vannak
  • Photoshop alapszinten megy
  • Mobilra optimalizált web alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalatod van
  • Reszponzív dizájn alapelvek és böngésző kompatibilitás szem előtt tartása nem jelent gondot
  • Mockup-ok és fejlesztői tervek készítése nem okoz gondot (Balsamiq)
  • Az alábbi technológiák/könyvtárak közül minél többnek az ismerete, használata:

    - AngularJS, Angular

    - TypeScript és ES6
    ismerete

    - Egyéb JavaScript frameworkökkel szerzett tapasztalat (ReactJS, MeteorJS, EmberJS)

    - CSS frameworkök (Bootstrap, Material)

    - CSS preprocesszorok (SCSS, LESS)

    - Package managerek (npm, bower)

    - Egyéb toolok (Karma, Grunt, Webpack, Yeoman)
  • Backend technológiákkal kapcsolatos ismeretek:

    - Java nyelv, Java 8 feature-ök ismerete

    - Spring Framework

    - JPA/Hibernate

    - NodeJS

- Guava

- Lombok

  • Frontend technológiákkal kapcsolatos ismeretekkel rendelkezel:

    - Javascript framework-ök

    - CSS framework-ök

    - REST API (CRUD)
  • Verziókövető rendszerek ismerete (például Git)
  • Bármilyen mobil platformon szerzett alkalmazás tervezési/fejlesztési tapasztalat
  • Alapvető relációs és nem-relációs adatbázisokkal kapcsolatos ismeretekkel rendelkezel (például: Mongo, MySQL, stb.);
  • Projektmenedzsmenttel kapcsolatos ismeretekkel vagy tapasztalatokkal bírsz (például Scrum, Kanban)
  • DevOps technológiákkal kapcsoolatos ismereteid is vannak (például Docker, Jenkins, Zabbix)
  • Build-folyamatok és tool-ok használatában rutinos vagy (például: Maven, Grunt Bower, Npm, stb.)
  • Script-elési szakértelmed van. (például bash, python, stb.)

A munkavégzés helye lehet Budapest, Debrecen vagy akár, Miskolc. Te döntesz!

Podrobné informácie o pracovnom mieste
Work experience:
Work experience is not required
Jazykové zručnosti:
  • English
  • Very good
Platové rozpätie:
Date of expiry:
Link for more information:

O podniku

Cégünk, a Dolphio Technologies a hazai kutatás-fejlesztési piac kiemelkedő és dinamikusan bővülő szereplője, ahol a jelenkor legérdekesebb és kihívásokkal teli technológiai kutatásai folynak. A Dolphio -t a Deloitte, Magyarországról egyedüliként, korábban 4 egymást követő évben Közép-Kelet Európa 50 leggyorsabban fejlődő cége közé választotta. Egyik legélenjáróbb fejlesztésünk a siketek… Find out more