Opis pracovnej ponuky

Feladatok:

  • Részvétel helyi és globális üzleti és IT projektekben

-  támogatja a projekt szervezetet és a projekt célok elérését

-  végrehajtja a szükséges rendszer vagy infrastuktúra változtatásokat        (kábelezés, új kliens telepítése, rendszer módosítások)

-  tevékenységeket koordinál a termeléssel/üzleti oldallal közösen

-  együttműködik helyi és nemzetközi IT csoportokkal

-  specifikációkat készít üzleti igényekhez

  • Helyi felhasználók támogatása (IT+üzleti folyamatok kapcsán, jogosultság kezelés, tanácsadás, felhasználók oktatása, eszkalációk kezelése)
  • Együttműködés a helyi és nemzetközi IT (Org IT., Körber IT) szervezetekkel
  • Együttműködés az üzleti oldallal (specifikációk megírása, egyeztetések, feladatok koordinálása)
  • Részt vesz az üzleti igények infrastruktúra oldali megvalósításában (eszközök telepítése, hálózat kiépítése)
  • Rendszeres és eseti karbantartások, tesztek, javítások végrehajtása
  • Egyéb IT berendezések felügyelete és karbantartása (pl. tárgyalók, oktatótermek eszközei, telefonközpont, nyomtatók, kamera rendszer, beléptető rendszer)

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség vagy ezzel egyenértékű tapasztalat infrastruktúra/onsite support területen,
  • Hálózati, szerver és kliens ismeretek (Microsoft technológia),
  • Vevőorientált személyiség,
  • Tanulási hajlandóság és képesség,
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelési képesség,
  • Projektmunkára való képesség,
  • Csapatjátékos,
  • Kommunikációképes, szóbeli és írásbeli, németnyelv-tudás

Előny:

  • Kommunikációképes angolnyelv-tudás,
  • SAP ismeret,
  • Project management ismeret,
  • Multinacionális vállalatnál szerzett onsite support/field support/infrastructure support tapasztalat.
Podrobné informácie o pracovnom mieste
Work experience:
Work experience is not required
Jazykové zručnosti:
  • English
  • Fair
  • German
  • Good
Platové rozpätie:
Date of expiry:

O podniku

A pécsi székhelyű Hauni Hungaria 1300 magasan képzett dolgozójával széleskörű szolgáltatásokat nyújt a berendezés- és gépgyártás területén. A vállalat kompetenciái a konstrukciótól a forgácsoláson, lemezmegmunkáláson, szerkezeti egységek és gépek összeszerelésén keresztül egészen a komplett gépek és berendezések fejlesztéséig terjed. A vállalat a nemzetközi Körber-konszern második legnagyobb… Find out more