Opis pracovnej ponuky

Munkakör:                Festékgyártó (sarzsmester)

Munkavégzés helye:     Szeged, Zsámbokréti sor 1/A

Végzettség:                   Vegyésztechnikus, vagy érettségi és a vegyésztechnikusi képzettség megszerzésének vállalása

Neme:                           Férfi (anyagmozgatási feladatok miatt)

Egyéb követelmény:     Jó színlátás.

Munkatapasztalat (festékgyártás) és targoncavezetői képesítés előny.

Feladatok:

  • Festék és vegyitermék gyártási tevékenységek végzése.
  • A gyártások felügyelete a festékek és lakkok előállításánál.
  • A gyártási előírások betartásának ellenőrzése.
  • Mintavételezés a gyártási tételekből.
  • A minták egyszerű vizsgálata a laboratóriumban.
  • A színtónusok ellenőrzése és igény esetén azok korrigálása/beállítása.

Amit adunk:

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatás.
  • Részletes oktatásra és pontos betanításra kerül sor tapasztalt kollégák által.
  • A vegyésztechnikusi képzéshez teljes költség átvállalása és jelentős szabadidő biztosítása.
  • A vegyésztechnikusi képzettség megszerzéséhez és a hosszútávú együttműködéshez ösztönző prémium kitűzése.
Podrobné informácie o pracovnom mieste
Work experience:
Work experience is not required
Platové rozpätie:
Date of expiry:

O podniku

A társaság bemutatása A MEDIKÉMIA Zrt. jogelődje 1967-ben alakult szövetkezetként. Kezdeti termékprofilja az 1967-70-es években a gyógynövény feldolgozás, kapszaicin gyártás, 1970-72. években gyógyszeralapanyag, fejfájás elleni balzsam, fürdősógyártás. Az első autós termékek 1971-72. években jelentek meg, mint a fékfolyadék, fagyálló folyadék, jégoldó, páramentesítő. A Társaságot a… Find out more