Opis pracovnej ponuky

Twój zakres obowiązków

  • Okablowanie szaf sterowniczych, rozprowadzanie różnego rodzaju kabli, przycinanie okablowania przy użyciu różnych technik przyłączeniowych.
  • Przyłączanie kabli do rozdzielni oraz urządzeń przemysłowych.
  • Montaż szaf sterowniczych na podstawie rysunków i schematów.
  • Montaż materiałów pomocniczych zgodnie ze schematami.
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych.
  • Rozpoznawanie i korygowanie błędów technicznych w schematach połączeń.
  • Kontrola jakości montażu oraz usuwanie usterek.
  • Zbiór dokumentacji towarzyszących budowie szaf, pulpitów sterowniczych oraz rozdzielnic.
Požiadavky na pracovné miesto

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.
  • Wyksztalcenie kierunkowe o profilu elektrycznym.
  • Wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach konstrukcyjnych i schematach.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku prefabrykacji szaf, pulpitów sterowniczych oraz rozdzielnic.
  • Aktualne uprawnienia SEP.
  • Dokładność i dbałość o jakość wykonywanej pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Zaangażowanie oraz chęć do pracy.
Výhody

Podrobné informácie o pracovnom mieste
Odvetvie:
Oblasť zamestnania:
Work experience:
Work experience is required
Oblasť vzdelania:
More than 5 years
Jazykové zručnosti:
  • English
  • Good
  • Polish
  • Good
Platové rozpätie (Týždenne):
40000 - 52000 EUR (Gross pay)
Date of expiry:

O podniku

Ward Personnel, with offices in Dublin, Cork and Athlone in Ireland, and now also in Lublin in Poland, is led by its founder and Managing Director, David Ward. Since its establishment in 2010 the company has expanded year on year and is now recognised as one of Ireland’s leading recruitment services providers in the Construction and International Sourcing sectors.David has over twenty years of… Find out more