Opis pracovnej ponuky

Új kollégánkra az alábbi feladatokban számítunk:

  • Kivitelezési munkák helyszíni irányítása az ország területén
  • Komplex belsőépítészeti megoldások szolgáltatása a megbízó részére
  • Árajánlat készítése
  • Alvállalkozók versenyeztetése
  • Megbízóval való kapcsolattartás
  • Szakági egyeztetések

Elvárásaink:

  • Egyetemi szintű faipari mérnöki, vagy építészmérnöki végzettség
  • Faipari munkákban szerzett tapasztalat
  • Belsőépítészeti kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Racionális gondolkodás, céltudatosság, kitartás, precizitás

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
Podrobné informácie o pracovnom mieste
Odvetvie:
Oblasť zamestnania:
Work experience:
Work experience is required
Oblasť vzdelania:
More than 5 years
Jazykové zručnosti:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Fluent
Platové rozpätie:
Date of expiry:

O podniku

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. Find out more