Opis pracovnej ponuky

Основна цел на работата:

Да извършва ремонтни и превантивни действия на оборудването в рамките на производството на съответната бизнес единица.

Основни задължения на техник поддръжка:

• Участва във всички планови, текущи и аварийни ремонти, свързани с производственото оборудване;

• Ангажиран е при внедряване на ново или модификация на съществуващо оборудване;

• Извършва ежедневна профилактика и текущ ремонт на инструментите в производството;

• Информира навременно прекия си ръководител и съответните заинтересовани служители по въпроси, свързани с поддръжката на технологичното оборудване при непланирани ремонти;

Изисквания:

• Средно техническо образование – в областта на електроника/ елекротехника;

• Желание за работа в екип и готовност за бърза реакция;

• Предишен опит като техник поддръжка и познания за функционалността и изискванията за поддръжка на технологичното оборудване са предимство;

• Основни познания по английски език – считат се за предимство.

Условия:

• Трисменен режим на работа – според производствените нужди;

• Месторабота – Ботевград.

Podrobné informácie o pracovnom mieste
Work experience:
Work experience is not required
Platové rozpätie:
Not provided
Date of expiry:

O podniku

ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ е високо технологична производствена фирма, част от Integrated Micro-Electronics, Inc. - компания, основана през 1980 г. с 22 производствени звена по цял свят, разположени във Филипините, Китай, Сингапур, САЩ, Мексико, Великобритания, Германия, България, Сърбия и Чехия. Доставчик е на водещи производители в сферата на автомобилната, индустриална и битова… Find out more