Descrição da oferta de emprego

Szerelő munkatársat keresünk CNC szerszámtartók és revolverfejek összeszerelésével foglalkozó partnerünk számára. A német anyavállalat pécsi telephelye még viszonylag új Pécsett, a csapatot folyamatosan építik és bővítik.

Feladatok:

  • A gyártáshoz szükséges anyagok, eszközök helyszínre juttatása ás átvétele
  • Anyagok, eszközök szerelési- vagy gyártási logika szerinti elrendezése, összeszerelése
  • Az összeszerelt termék ellenőrzése, tesztelése, a szükséges mérések elvégzése és dokumentálása
  • A késztermék szükség szerinti becsomagolása, a termék szállításához szükséges előkészületek elvégzése
  • A helyszínen javítható hiba esetén a gyártmány javításának elvégzése, nem javítható hiba esetén javítórészleghez továbbítása
  • Karbantartási folyamatok elvégzése
  • Részvétel a minőségi reklamációk elemző munkájának visszacsatolásában

Elvárások:

  • Műszaki érdeklődés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Hosszú távon 2 műszakos munkavégzés vállalása

Előny:

  • Fémipari végzettség vagy tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Targoncás vagy gépkezelői tapasztalat

Amit partnercégünk kínál:

  • családias, kis létszámú csapat
  • épülő vállalkozás
  • hosszú távú fejlődési lehetőség
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • szakmai továbbképzéseken való részvétel

Munkavégzés helye: Pécs

Detalhes da vaga
Work experience:
Work experience is not required
Intervalo salarial:
Date of expiry:
Link for more information:

Sobre a empresa

Évről évre több száz embernek segítünk abban, hogy ne csak egy új álláshoz jusson, hanem a számára legmegfelelőbbet kapja meg. Az elmúlt években hozzáállásunkkal, szakértelmünkkel kivívtuk, hogy Baranya-megye egyik meghatározó szereplőjévé váltunk. A régióban található szinte összes nagyobb munkáltatóval kapcsolatban állunk, így a segítségünket kérő álláskeresők jóval nagyobb előnnyel… Saber mais