Descrição da oferta de emprego

Feladatok:

  • Árajánlatok kiküldése, nyomonkövetése
  • Fuvarozói ajánlatkérések begyűjtése
  • Megbízások fogadása és kezelése, a számítógépes vállalatirányítási szoftverben történő rögzítése, fuvarmegbízások kiküldése
  • A fuvarfeladat megvalósítása, nyomonkövetése, teljesítése
  • Partnerkapcsolatok kezelése - fuvarozókkal és logisztikai ügyfelekkel történő napi kapcsolattartás, akár személyes találkozók, tárgyalások szervezése
  • Nyilvántartások, adatbázisok vezetése, karbantartartása (raktártábla, vállalatirányítási szoftver)

Elvárások:

  • Belföldi és/ vagy Nemzetközi közúti szállítás területén fuvarszervező munkakörben szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Angol nyelv aktív használata
  • Informatikai ismeret (MS Word, Excel, Internet, Levelezési rendszerek)

Kompetenciák:

  • Megbízhatóság
  • Precizitás
  • Rugalmasság
  • Alkalmazkodó készség
  • Stressztűrő készség
  • Jó kommunikációs képességek
  • Erős csapatszellem
  • Ügyfél orientáltság

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Egyéb európai nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Bónusz rendszer
  • Fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség

  • Munkavégzés helye: Csepel
Detalhes da vaga
Domínio profissional:
Work experience:
Work experience is required
Competências linguísticas:
  • English
  • Good
Intervalo salarial:
Date of expiry:

Sobre a empresa

Ekol, an integrated logistics company founded in 1990, provides best-in-class international freight, warehousing, domestic distribution, foreign trade, customs, and supply chain management services in 15 countries. Ekol’s business model is bolstered by technological inspiration which blends mind, heart and consciousness while constantly offering customers integrated, interconnected and innovative… Saber mais