Descrição da oferta de emprego

Munkakör célja

A Pick Szeged Zrt. szegedi telephelyén a specifikációk készítése, kezelése és karbantartása a dokumentációs osztály csapattagjaként.

Felelősségi körök

• A Pick Szeged Zrt. szegedi gyáregységében gyártott termékek termékspecifikációinak elkészítése, az elektronikus rendszerben történő naprakészen tartásuk, archiválásuk.

• A vásárolt adalékanyagok, valamint csomagolóanyagok beszállítóitól a specifikációk bekérése a Pick Szeged Zrt. által meghatározott formátumba, az elektronikus rendszerben, majd a kapott információk helyességének ellenőrzése. Változás esetén a társterületek informálása. A feltöltött specifikációk naprakészen tartása.

• A kereskedelmi márkás termékeink specifikációinak, valamint egyéb nem specifikáció jellegű vevői információs lapok feltöltése.

• A címke szövegtervek elkészítése, ellenőrzése és jóváhagyása, változás estén a társterületek értesítése.

• Brand Bank részére információ szolgáltatása.

• A felsorolt feladatok maradéktalan teljesítése, és a munkakörre vonatkozó jogszabályok, rendeletek, egyéb hatósági előírások, valamint belső utasítások, szabályzatok ismerete és azok betartása.

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek

• felsőfokú (élelmiszeripari) végzettség

• élelmiszeripari cégnél specifikációkezelésében szerzett több éves tapasztalat előnyt jelent

• társalgási szintű angol nyelvtudás

• német nyelvtudás előnyt jelent

• felhasználói szintű MS-Office ismeretek

Detalhes da vaga
Domínio profissional:
Área de estudo:
Work experience:
Work experience is required
Duração da experiência profissional:
Up to 1 year
Competências linguísticas:
  • English
  • Good
  • Hungarian
  • Fluent
Intervalo salarial:
Date of expiry:
Link for more information:

Sobre a empresa

A Pick Szeged Zrt. a Bonafarm Csoport tagja. A Bonafarm Csoport Közép- Kelet Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja, amely tevékenységével a növénytermesztéstől az állattenyésztésen át, az élelmiszer- feldolgozói és bortermelési ágazatig lefedi az élelmiszergyártás teljes folyamatát! A csoportba a Pick Szeged Zrt-n kívül olyan neves cégek tartoznak,… Saber mais