Descrição da oferta de emprego

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Salaspils veselības centrs”

Reģistrācijas Nr.40003207873

 aicina darbā

SOCIĀLO APRŪPĒTĀJU

DARBAM SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRĀ

 (profesijas kods 3412 01)

uz nenoteiktu laiku (pilna slodze)

Prasības pretendentiem:

  • Izglītība
  • atbilstoša izglītība sociālās aprūpes jomā.

  • Profesionālā pieredze, zināšanas un prasmes:
  • valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu;
  • vēlama pieredze sociālā aprūpētāja amata darbā;
  • empātiska, atbildīga un konstruktīva attieksme klientu jautājumu risināšanā;
  • teicamas saskarsmes (komunikācijas) spējas;
  • mūsdienīgs redzējums uz sociālās aprūpes jomā notiekošajiem procesiem;
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office u.c. programmas).

  • Galvenie amata pienākumi:
  • plānot, organizēt un īstenot individuālus sociālās aprūpes pakalpojumus sociālās aprūpes centra klientiem;
  • noteikt nepieciešamo sociālās aprūpes pakalpojumu kopumu, balstoties uz klienta invertējumu;
  • veicināt un saglabāt klienta pašaprūpes spējas un prasmes atbilstoši vecumam un iespējām;
  • sniegt klientiem emocionālo atbalstu, uzklausot viņu vajadzības;
  • organizēt pasākumus, lai uzlabotu un uzturētu klienta dzīves kvalitāti, izmantojot pieejamos resursus;
  • nodrošināt klienta aktīvu līdzdalību optimāla sociālās aprūpes pakalpojuma izvēlē un saņemšanā;
  • sniegt klientiem ikdienas atbalstu un palīdzību aktuālo jautājumu risināšanā;
  • strādāt starpprofesionāļu komandā, sadarbojoties ar sociālo darbinieku un citiem speciālistiem;
  • ikdienā sadarboties ar aprūpes personālu;
  • dokumentēt veiktos uzdevumus un to izpildi individuālajos sociālās aprūpes plānos;
  • piedalīties aprūpes procesa kvalitātes novērtēšanā un uzlabošanā.

  • Piedāvājam:
  • darbu jaunizveidotajā sociālās aprūpes centrā Salaspilī (SIA “Salaspils veselības centrs” struktūrvienība – Ceru iela 1-k 1, Salaspilī, Salaspils novadā);
  • darba algu no 1185 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas (bruto), atkarībā no pretendenta kvalifikācijas un pieredzes;
  • pilnas slodzes darbu (uz nenoteiktu laiku);
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu (pēc sešiem nostrādātiem mēnešiem);
  • darbu mūsdienīgā un uz attīstību vērstā darba vidē;
  • vērtīgu darba pieredzi.

Tālrunis uzziņām: 29269219, sac@salaspils.lv

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai.

Informējam, ka Jūsu pieteikums tiek apstrādāts atbilstoši personu datu apstrādes prasībām un pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu.

Datu pārzinis – SIA “Salaspils veselības centrs”, Lauku iela 8, Salaspils, Salaspils novads.

Requisitos do cargo

atbilstoša izglītība sociālās aprūpes jomā.

Detalhes da vaga
Experiência profissional:
Work experience is not required
Competências linguísticas:
  • Latvian
  • Very good
Intervalo salarial:
Date of expiry:

About organisation

Šī gada nogalē Ceru ielā 1k-1, Salaspilī, tiks atklāta jauna SIA “Salaspils veselības centrs” struktūrvienība - Sociālās aprūpes centrs, kas piedāvās ilgstošas un īslaicīgas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus pensijas vecuma personām un personām ar funkcionāliem traucējumiem, kuras vecuma vai veselības stāvokļa dēļ nespēj sevi aprūpēt. Saber mais

Loading...