Descrição da oferta de emprego

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Alkalmazások tervezése és megfelelő technológiák kiválasztása
  • Alkalmazások használható reszponzív felületének megtervezése (UI/UX)
  • Mockup-ok és fejlesztői tervek készítése (Balsamiq)
  • Webes alkalmazások frontend oldali tesztelésének tervezésében való részvétel
  • Frontendes fejlesztések szakmai felügyelete (code review, pair programming)
  • Fejlesztési feladatok koordinálása, támogatása, tervezése és becslése (Sprint Planning)
  • Munkatársak szakmai képzése, képzési tematika tervezése
  • Munkatársak szakmai kompetenciáinak értékelése
  • Kiválasztásban és interjúztatásban való részvétel
  • Megrendelői megbeszéléseken való részvétel
  • Részvétel a Scrum/Kanban folyamatokban (planning poker, retro, demo) Új feature-ök tervezése, megvalósítása
  • Bugok javítása
  • Junior kollégák segítése

Téged keresünk, ha:

  • JavaScript és JavaScript alapú framework alapos ismereteivel rendelkezel (előny: AngularJS)
  • Modern web2.0-ás technológiákban jártas vagy (CSS3, HTML5, SCSS, Bootstrap, Yeoman, WebSocket, WebGL)
  • Verziókövető rendszerekkel képben vagy (például Git)
  • Legalább olvasási szintű angol nyelvismerettel rendelkezel.
  • Mélyebb ismeretekkel rendelkezel a relációs adatbázisok terén
  • Nem-relációs adatbázisok alapvető ismereteivel is bírsz
  • Mélyebb Java technológiai ismeretek birtokában vagy
  • Az alábbi könyvtárakat ismered és használod:

    - Java 8-as feature-ök (például: lambda-kifejezések)

    - Spring Framework

    - JPA/Hibernate

- NodeJS

- Guava

- Lombok

  • Tervezési minták, clean code jártasságod van

Előnyben részesülsz, amennyiben:

  •  Photoshop ismeretekkel bírsz
  • Alapvető relációs és nem-relációs adatbázisokkal kapcsolatos ismeretekkel rendelkezel (például: Mongo, MySQL, stb.);
  • Bármilyen mobil platformon szerzett alkalmazás tervezési/fejlesztési tapasztalattal rendelkezel
  • Projektmenedzsmenttel kapcsolatos ismereteid vannak (például Scrum, Kanban)
  • DevOps technológiákkal kapcsolatos ismeretek birtokában vagy (például Docker, Jenkins, Zabbix)
  • Frontend - technológiákkal kapcsolatos ismeretekkel rendelkezel:

    - Javascript framwork-öket ismersz

    - CSS framework-öket ismersz

    - REST API (CRUD)
  • Build-folyamatok és tool-ok használatában rutinos vagy (például: Maven, Grunt Bower, Npm, stb.)
  • Script-elési szakértelmed van. (például bash, python, stb.)

Munkavégzés helye lehet Budapest, Debrecen vagy akár, Miskolc. Te döntesz!

Detalhes da vaga
Work experience:
Work experience is required
Duração da experiência profissional:
Between 2 and 5 years
Competências linguísticas:
  • English
  • Very good
Intervalo salarial:
Date of expiry:
Link for more information:

Sobre a empresa

Cégünk, a Dolphio Technologies a hazai kutatás-fejlesztési piac kiemelkedő és dinamikusan bővülő szereplője, ahol a jelenkor legérdekesebb és kihívásokkal teli technológiai kutatásai folynak. A Dolphio -t a Deloitte, Magyarországról egyedüliként, korábban 4 egymást követő évben Közép-Kelet Európa 50 leggyorsabban fejlődő cége közé választotta. Egyik legélenjáróbb fejlesztésünk a siketek… Saber mais