Descrição da oferta de emprego

SIA "CargoLink24"

aicina darbā

MIKROAUTOBUSA VADĪTĀJU

Pienākumi:

  • Darbs saistīts ar kravu ekspress piegādi uz Rietumeiropas valstīm.

Prasības:

  • Enerģisks, ar labām komunikācijas spējām;
  • Punktualitāte un atbildība;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • Labs veselības stāvoklis.

Piedāvājam:

  • Stabilu darbu strauji augošā uzņēmumā;
  • Visu nepieciešamo darbam;
  • Reālas izaugsmes iespējas;
  • Visas sociālās garantijas.

Lūdzu sūtīt CV uz e-pastu: cargolink24@gmail.com

Requisitos do cargo

Prasības:

Detalhes da vaga
Domínio profissional:
Área de estudo:
Experiência profissional:
Work experience is not required
Competências linguísticas:
  • Latvian
  • Good
  • English
  • Fair
Intervalo salarial (Por mês):
1500 - 1500 EUR (Gross pay)
Date of expiry:

Similar job offers

About organisation

MISIJA - NVA sadarbībā ar darba devējiem un sadarbības partneriem sekmē iekļaujošu un ilgtspējīgu nodarbinātībuVīzija - NVA ir vadošā iestāde personāla piesaistēVērtības - Sadarbība, Profesionalitāte, Efektivitāte, Atbildība Pakalpojumi darba devējiem: Vakanču reģistrešana un personāla atlaseVajadzīgo speciālistu apmācībasValsts atbalsts nodarbinātībaiPakalpojumi darba meklētājiem:&nbsp… Saber mais

Loading...