Descrição da oferta de emprego

BUDAPEST BANK - #legjobb_gyakornoki_munkahely_2016

#szakmai_fejlődés #önálló_feladatok #biztos_fizetés #kötetlen_munkaidő

#szakmai_gyakorlat #szakdolgozat

Fizetés bruttó 926 Ft/óra

Munkavégzés hétfőtől-péntekig kötetlen munkaidőben a Budapesti Központban (XIII. kerület, Váci út 193.)

A pozícióban a következő feladataid lesznek

  • részvétel a piaci és befektetési kockázatokkal összefüggő kockázati jelentésszolgálatban,
  • közreműködés a bankcsoport treasury illetve alapkezelési tevékenységhez kapcsolódó kockázati elemzési feladatokban,
  • a területen dolgozó vezető és elemző kollégák munkájának támogatása,
  • rendszeres riportok előállítása, azok eljuttatása és egyeztetése bankcsoporton belüli társterültekkel,
  • rendszeres és eseti elemzések készítése,
  • eseti adatigények lekezelése, új riportok folyamatba építése,
  • kapcsolódó banki projektek támogatása,
  • tesztelési feladatokban való részvétel (banki rendszerek),
  • egyéb ad-hoc feladatok.

Téged keresünk, ha

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel,
  • pénz- és tőkepiaci alapismeretekkel rendelkezel
  • analitikus képességeid vannak, statisztikai szaktudással rendelkezel,
  • felhasználói szintű Excel ismereteid vannak,
  • legalább középfokon beszélsz angolul.
  • a kötelező gyakorlat leigazolása mellett valódi szakmai tapasztalatot szeretnél szerezni.

Programozási, SQL ismeretek és adatbányász programozási nyelvek ismerete előnyt jelent.

Nálunk jól fogod magad érezni, ha

  • ügyfél-központúan gondolkozol,
  • meggyőző a kommunikációs készséged,
  • kiválóan dolgozol önállóan és csapatban egyaránt,
  • rendkívül jók a priorizálási és időmenedzsment képességeid,
  • tudsz alkalmazkodni a Bank kultúrájához.
Detalhes da vaga
Área de estudo:
Work experience:
Work experience is not required
Intervalo salarial:
Date of expiry:

Sobre a empresa

A Budapest Bank 1987-ben, a kétszintű bankrendszer kialakulásakor jött létre, az első három hazai kereskedelmi bank egyikeként. A pénzintézet több mint 30 éve működik Budapest Bank néven. A kilenc magyarországi nagybank egyikeként, mintegy 100 bankfiókból álló országos hálózattal teljes körű pénzügyi szolgáltatásokat nyújt a lakosság és a vállalatok – ezen belül főként a kis- és… Saber mais