Descrição da oferta de emprego

Munkavégzés helye: Budapest / Kecskemét

Új munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:

  • Gazdasági vezetők támogatása: operatív feladatok ellátása, munkatársak koordinálása
  • Könyvelést támogató adminisztrációs és egyéb feladatok koordinálása
  • A gazdasági felelősi és adminisztrációs terület vezetése (6 fő adminisztráció, 8 fő gazdasági felelős)
  • Közreműködés havi, negyedéves, éves zárási feladatokban
  • Felel a számviteli és adótörvények előírásainak megfelelő betartásáért
  • Szakmai támogatás és segítségnyújtás az adminisztrációs terület gazdasági felügyeletében

Ideális jelöltünk:

  • Gazdálkodási irányú felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Csoportvezetői tapasztalattal is rendelkezik
  • Rendelkezik 1-3 év releváns szakmai tapasztalattal
  • Erős, magabiztos számítástechnikai és MS Office (elsősorban Excel) ismeretekkel rendelkezik
  • Felelősségteljes, határozott személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Számviteli ismeretek
  • Kontrolling szemlélet
  • Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvismeret
Detalhes da vaga
Domínio profissional:
Área de estudo:
Work experience:
Work experience is required
Duração da experiência profissional:
More than 5 years
Competências linguísticas:
  • Hungarian
  • Fluent
Intervalo salarial:
Date of expiry:

Sobre a empresa

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. Saber mais