Descrição da oferta de emprego

Feladatok

  • komplex gyártó berendezések javítása a fényezö üzem területén

  • 230-400 V-os hálózatok javítása

  • Komplex termelö berendezések hibaelemzése (pl. PLC-s, PC-s vezérlés meghibásodása, Bus szabályozó és vezérlő rendszerek esetén) javaslat a megelöző intézkedésre

  • Tervezett és időszakos karbantartások elvégzése és dokumentálása

  • Àtalakítások és telepítések önálló végrehajtása, szükség szerint a programozás átdolgozása

  • Részvétel a karbantartási folyamatokat szabályzó munkautasítások és dokumentációk kialakításában

  • Közerműködés a több területet érintő termelési zavaroknál

  • A berendezések megfigyelése és optimalizálása a rendelkezésre állás, hatékonyság és környezettudatosság tekintetében

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség (minimum alapfokú szakmunkás), technikusi végzettség előny

  • Jogosítvány elektromos berendezések szerelésére 400V-ig

  • Csapatmunkára alkalmasság, elhivatottság, tenniakarás, önálló munkavégzés

  • Több műszakos munkarendre való hajlandóság

  • Kimondottan magas fokú minőség iránti elkötelezettség, minőségközpontú szemlélet

  • Személyi, és szakmai továbbfejlődés iránti igény

  • Precíz, gyors és felelősségteljes munkavégzés

  • MS Office kiváló felhasználói szintű ismerete

  • Jó kommunikáció-, és problémamegoldó készség

Detalhes da vaga
Área de estudo:
Work experience:
Work experience is not required
Intervalo salarial:
Date of expiry:

Sobre a empresa

A Mercedes-Benz kecskeméti gyárában mintegy 4000 lelkes munkatársunk együttműködésével gyártjuk a kiváló minőségű B, CLA és CLA Shooting Brake modelleket. Világszerte ismert és elismert vállalatként stabil munkahelyet biztosítunk. Várjuk Önt is csapatunkba, legyen részese sikereinknek! Saber mais