Descrição da oferta de emprego

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Közreműködés a potenciális szegmensek meghatározásában
  • Segédkezés nemzetközi piacra lépési stratégia kialakításában és végrehajtásában
  • A cég ügyvezetésével való aktív együttműködés, javaslatok megfogalmazása
  • Részvétel a marketing és értékesítési stratégia kialakításában és végrehajtásában
  • Hazai és nemzetközi partnerekkel való kapcsolattartás, új kapcsolatok kialakítása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Akit keresünk:

  • Egyetemi/főiskolai végzettséggel rendelkezik (közgazdász/műszaki menedzser)
  • Az angol nyelvtudása tárgyalóképes (Minimum középfokú)
  • Jó analitikus képességei vannak
  • Tapasztalattal rendelkezik piac-vagy termékfejlesztésben

Előny:

  • Közösségi finanszírozásban szerzett tapasztalat
  • A következő területek valamelyikén, akár értékesítésben szerzett tapasztalat:
  • Beágyazott rendszerek
  • Marketing

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkavállaló barát munkafeltételek
  • Rugalmas munkaidő
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Összetartó csapat, kellemes légkör, játszószoba

Detalhes da vaga
Área de estudo:
Work experience:
Work experience is not required
Competências linguísticas:
  • English
  • Very good
Intervalo salarial:
Date of expiry:
Link for more information:

Sobre a empresa

Cégünk, a Dolphio Technologies a hazai kutatás-fejlesztési piac kiemelkedő és dinamikusan bővülő szereplője, ahol a jelenkor legérdekesebb és kihívásokkal teli technológiai kutatásai folynak. A Dolphio -t a Deloitte, Magyarországról egyedüliként, korábban 4 egymást követő évben Közép-Kelet Európa 50 leggyorsabban fejlődő cége közé választotta. Egyik legélenjáróbb fejlesztésünk a siketek… Saber mais