Descrição da oferta de emprego

Munkakör célja

A vállalat 5 telephelyének vonatkozásában az épület-fenntartási feladatok előkészítése, szervezése, irányítása és ellenőrzése..Beruházások előkészítése, irányítása és építészeti támogatása.

Felelősségi körök

  • épületek, létesítmények karbantartásának, állagmegóvási feladatainak felmérése, ajánlatok bekérése valamint az azok ellenőrzése és döntés-előkészítés

  • üzem-átalakítások, üzemfejlesztések építészeti előkészítése, tervezése, pályáztatás műszaki előkészítése

  • beruházási, épület karbantartási munkák szakmai irányítása, felügyelete és ellenőrzése

  • építési engedélyköteles feladatok ügyintézése

  • építészeti rajz- és dokumentumtár rendszerezése és nyilvántartásának fejlesztése

  • építészeti vázlattervek elkészítése a munkák felméréséhez, feladatkiírásokhoz és ellenőrzésekhez

  • építésfelügyeleti és Építéshatósági ügyek intézése.

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek

  • szakirányú felsőfokú végzettség (építőmérnöki- vagy építészmérnöki diploma)

  • épület felújításokban, építés kivitelezésben szerzett, legalább 3 éves gyakorlat

  • vonatkozó szabványok ismerete (építőipari szabályozás, műszaki ellenőri szabályozás)

  • ÉTDR ismeret

  • általános irodai és mérnöki szoftverek ismerete (MS Office, AutoCAD)

  • kiváló kommunikációs készség, proaktív személyiség

  • precíz és munkájára igényes munkaattitűd

  • társalgási szintű angol nyelvtudás

  • B kategóriás jogosítvány.

Detalhes da vaga
Domínio profissional:
Área de estudo:
Work experience:
Work experience is required
Competências linguísticas:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Fluent
Intervalo salarial:
Date of expiry:
Link for more information:

Sobre a empresa

A Pick Szeged Zrt. a Bonafarm Csoport tagja. A Bonafarm Csoport Közép- Kelet Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja, amely tevékenységével a növénytermesztéstől az állattenyésztésen át, az élelmiszer- feldolgozói és bortermelési ágazatig lefedi az élelmiszergyártás teljes folyamatát! A csoportba a Pick Szeged Zrt-n kívül olyan neves cégek tartoznak,… Saber mais