Opis oferty pracy

Miejsce pracy: Toruń

Czas pracy: Poniedziałek-Piątek 8:30-21:00 (dwie zmiany).

Pośredniczymy w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych lidera światowego Colonnade.

Zakres obowiązków:

*Sprzedaż polis NNW

Oczekujemy:

• Minimum średnie wykształcenia,

• Niekaralności,

• Podstawowej obsługi komputera,

Oferujemy:

- Profesjonalny system szkoleń połączony z odpowiednim okresem wdrożeniowym. Za szkolenia także płacimy.

- 13,7-20zł/h

-Pracę z gotową bazą danych,

- Dodatkowe systemy motywacyjne (liczne konkursy, Multisport, Medicover, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do okularów, 500zł za polecenie osoby do pracy itp.),

- Możliwość rozwoju zawodowego.

Zdobądź z nami cenne doświadczenie!

Place of work: Toruń

Working time: Monday-Friday 8: 30-21: 00 (two changes).

We mediate in the sale of insurance products of the world leader Colonnade.

Responsibilities:

* Sale of NNW policies

We wait:

• Minimum education level,

• No criminal record,

• Basic computer support,

We offer:

- Professional training system combined with an appropriate implementation period. We also pay for training.

- 13.7-20 PLN / h

- Working with a ready database,

- Additional incentive systems (numerous competitions, Multisport, Medicover, group insurance, co-financing for glasses, PLN 500 for ordering a person to work, etc.),

- The possibility of professional development.

Get valuable experience with us!

Szczegółowe informacje o ofercie pracy
Work experience:
Work experience is not required
Umiejętności językowe:
  • Polish
  • Very good
Widełki wynagrodzeń:
Date of expiry:

O przedsiębiorstwie

We're one of the biggest call centers' in Thorn, Poland. We offer a job for students, parents etc, with flexible working hours. We are precisely connected with insurances, banking and so on. Join us! :) Dowiedz się więcej