Opis oferty pracy

SIA “Media Solutions” ir uzņēmums, kurš nodarbojas ar programmatūras izstrādi un konsultāciju pakalpojumu sniegšanu programmatūras izstrādes jomā, mājas lapu izstrādi un grafisko dizainu izveidi.

Sakarā ar darbības paplašināšanu uzņēmums Latvijā meklē jaunus darbiniekus, augsti motivētus un uz rezultātu orientētus profesionāļus.

Pienākumi:

  • programmatūras analizēšana;
  • programmatūras testēšana un dokumentēšana;
  • programmatūras pārraudzīšana un pilnveidošana;
  • piedalīšanās IT projektu attīstībā.

Prasības:

  • Izpratne un tehniskās zināšanas dažādās programmēšanas valodās;
  • 3+ gadu darba pieredzi datorsistēmu analītiķa, sistēmanalītiķa vai lidzīgā amatā;
  • darba pieredze datu bāzu administrēšanā;
  • Zināšanas par programmatūras izveides dzīves ciklu;
  • Spēju loģiski domāt un analizēt.

Piedāvājam:

  • konkurētspējīgu atalgojumu;
  • tiešu mijiedarbību starp veiksmīgu darbību un karjeras izaugsmi;
  • izcilu vidi un darba apstākļus personīgai un profesionālai izaugsmei;
  • interesantu un daudzveidīgu darbu;
  • regulāras apmācības pastāvīgai prasmju uzlabošanai;
  • komandu, ko veido nozares vadošie speciālisti;
  • draudzīgus un uzticamus kolēģus.

Ja Jūs ir ieinteresējis šis darba sludinājums, lūdzu, sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pasta adresi: media.solutions@inbox.lv. Par atlases rezultātiem tiks informēti tikai tie kandidāti, kuri tiks uzaicināti uz darba interviju.

Wymagania dotyczące stanowiska

Prasības:

Szczegółowe informacje o ofercie pracy
Edukacja:
Doświadczenie zawodowe:
Work experience is not required
Umiejętności językowe:
  • Latvian
  • Good
Widełki wynagrodzeń (Miesięcznie):
1600 - 1800 EUR (Gross pay)
Date of expiry:

About organisation

MISIJA - NVA sadarbībā ar darba devējiem un sadarbības partneriem sekmē iekļaujošu un ilgtspējīgu nodarbinātībuVīzija - NVA ir vadošā iestāde personāla piesaistēVērtības - Sadarbība, Profesionalitāte, Efektivitāte, Atbildība Pakalpojumi darba devējiem: Vakanču reģistrešana un personāla atlaseVajadzīgo speciālistu apmācībasValsts atbalsts nodarbinātībaiPakalpojumi darba meklētājiem:&nbsp… Dowiedz się więcej

Loading...