Opis oferty pracy

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére szakmailag elhivatott, nagyon erős technológiai tudással rendelkező, kreatív

SENIOR PHP FEJLESZTŐKET

keres.

Feladatok:

 Milliós látogatottságú web portálok fejlesztése PHP5 nyelven,

 Back end (némi front end) fejlesztés, web user interface fejlesztés;

 Együttműödés a kollégákkal, junior kollégák szakmai támogatása.

Elvárások:

 IT területen szerzett BsC diploma ;

 Minimum 3-4 év PHP5 fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat;

 JQuery, Javascript, HTML, CSS gyakorlati tapasztalat;

 Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Amit ajánlunk:

 Önálló projektek,

 Dinamikus, elhivatott csapat;

 Versenyképes bér;

 Szakmai fejlőési lehetőégek.

Munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklőését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvűönéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az AdeccoHU.PP1@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Szczegółowe informacje o ofercie pracy
Edukacja:
Work experience:
Work experience is not required
Umiejętności językowe:
  • English
  • Good
Widełki wynagrodzeń:
Date of expiry:

O przedsiębiorstwie

Az Adecco csoport a világ legnagyobb humánerőforrás-szolgáltatásokat nyújtó cége, munkavállalói létszám szerint a világ negyedik legnagyobb munkáltatója. 1991-ben alakult meg a svájci Adia leányvállalataként 7.5 millió forint alaptőkével, az Adecco néven 1997 óta, az ADIA és a francia ECCO globális fúziója óta működünk. Irodáink a teljes földrajzi lefedettség érdekében az ország minden régiójában… Dowiedz się więcej