Opis oferty pracy

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik.

A Mérnöki és Technológia Divízió a core businesshez, az építőiparhoz és a mérnöki tevékenységhez kapcsolódó feladatokat látja el: tervezés, gyártás, építés, szerelés területén.

A KÉSZ Építő és Szerelő Zrt. a magyarországi építési piac egyik meghatározó társasága, a közép-európai térség jelentős szereplője. Teljes körű építőipari szolgáltatásokat nyújt, profiljába tartozik a generálkivitelezés, tervezés, szerkezetépítés, elektromos és gépész kivitelezés, és technológiai szerkezetek építése.

Új kollégánkat

PROJEKT VEZETŐ (ACÉLSZERKEZETI / ACÉL HOMLOKZATBURKOLÁSI / KÖNNYŰSZERKEZETES TERÜLET)

 munkakörben szeretnénk csapatunkban üdvözölni.

Munkavégzés helye: Magyarország, projekthelyszínek

Új munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:

• Létesítmények teljes körű acélszerkezeti megvalósítása, a szerződéstől az átadásig

• Építésvezetők és a teljes projekt csapat munkájának koordinálása

• Megrendelővel történő teljes körű kapcsolattartás

• Projektek műszaki és pénzügyi ütemtervének elkészítése és nyomon követése

• Riportok, beszámolók készítése

• Erőforrások hozzárendelése kivitelezési folyamatokhoz

Elvárásaink:

• Felsőfokú építőmérnöki esetleg építészmérnöki diploma

• Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás

• Legalább 5 éves szakmai tapasztalat, acélszerkezeti / acél homlokzatburkolási / könnyűszerkezetes kivitelezés területén

• Felelős műszaki vezetői jogosultság

• Projektvezetésben szerzett munkatapasztalat

• Önálló döntéshozatalra képes, kiemelkedő problémamegoldó és magas fokú kommunikációs készséggel bíró személyiség

• Projektszemléletű gondolkodásmód

Amit ajánlunk:

• Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvétel

• Piacképes jövedelem

• Vonzó juttatások

• Folyamatos fejlődés, vezetői készségek fejlesztése

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezzen önéletrajza és fizetési igénye megküldésével!

Szczegółowe informacje o ofercie pracy
Sektor:
Pole zawodu:
Work experience:
Work experience is not required
Widełki wynagrodzeń:
Date of expiry:

O przedsiębiorstwie

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. Dowiedz się więcej