Opis oferty pracy

Német tulajdonú, logisztikai területen működő partnerünk budapesti csapatába Junior rendszergazda munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • hálózat kialakítása és beállítása a cég telephelyen,
  • nyomtatók és laptopok szervízelése, kezelése,
  • Windows telepítés, frissítés a felhasználóknál,
  • virtuális gépek menedzselése,
  • Lotus Notes karbantartása a felhasználóknál,
  • licencek, alkatrészek és számítógépek beszerzésének lebonyolítása,
  • hibajegy felvétele és kezelése,
  • kapcsolattartás a társosztályokkal és a külföldi kollégákkal.

Elvárások:

  • aktív angol nyelvtudás (olvasás és kommunikációs szint),
  • egy év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • VMware ismeretek,
  • CMDB-ben szerzett tapasztalat,
  • Windows server (7, 8, 10) ismeretek.

Előny:

  • Prolin ticketing rendszer ismerete,
  • hálózat kialakításban szerzett tapasztalat (VPN, DNS),
  • Active Directory ismeret,
  • Synology NAS ismerete,
  • német nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • stabil, nemzetközi hátterű vállalat,
  • családias hangulat, jó csapat.

Munkavégzés helye: XII. kerület

Szczegółowe informacje o ofercie pracy
Work experience:
Work experience is not required
Umiejętności językowe:
  • English
  • Good
Widełki wynagrodzeń:
Date of expiry:
Link for more information:

O przedsiębiorstwie

Pannon-Work is one of Hungary’s largest complex HR services providers. Since 2000 we serve our customers with recruitment and selection of highly qualified candidates, we are also engaged in personal leasing and temporary placement for adults as well as for students. Our mission is to find skilled and valuable colleagues for our Clients in order to contribute to their business growth as well… Dowiedz się więcej