Opis oferty pracy

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzleti megoldások és szolgáltatások területén végzik. A KÉSZ Csoport Business Service Centere a vállalatcsoport tagvállalatainak nyújt számviteli, pénzügyi, informatikai, kommunikációs és humán szolgáltatásokat.

A KÉSZ Consulting Kft. adótanácsadói csapatába keresünk innovatív, lelkes, motivált munkatársat

                                                                          ADÓTANÁCSADÓ

                                                                                 munkakörbe.

Munkavégzés helye: Kecskemét és/vagy Budapest

Az alábbi feladatok ellátásában számítunk munkájára:

·  Részvétel az adózási folyamatokban

·  Bevallások és könyvelési folyamatok adózási szempontból történő ellenőrzése

·  Adóhatósági ellenőrzéseken történő közreműködés

·  Könyvelési és üzleti folyamatok adózási szempontú támogatása

Ideális esetben az alábbi tudással, készségekkel rendelkezik:

• Közgazdász és/vagy jogász diploma

• Szakirányú szakmai tapasztalat

• Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek

• Alaposság, megbízhatóság, kitartás

• Ügyfélközpontúság

• Együttműködésre és csapatmunkára való készség

• Képesség rövid határidők tartására

Előnyként értékeljük:

• Adótanácsadó/adószakértő képesítés

• Több éves adózási területen szerzett tapasztalat

• Építőipari tapasztalat

• Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

• Angol vagy német nyelv kommunikációképes ismerete

Amit ajánlunk:

• Növekvő üzleti lehetőségekkel bíró, biztos munkahely

• Kihívásokkal teli, változatos munkakör

• Fejlődési lehetőség

• Versenyképes juttatási csomag

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzával és a bérigénye megjelölésével várjuk jelentkezését! A pályázatokat a beérkezés sorrendjében, folyamatosan bíráljuk el.

A jelentkezés határideje: 2018. november 30.

Szczegółowe informacje o ofercie pracy
Work experience:
Work experience is not required
Widełki wynagrodzeń:
Date of expiry:

O przedsiębiorstwie

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. Dowiedz się więcej