Opis oferty pracy

A Swiss Post Solutions GmbH Magyarországi Fióktelepe Rábahídvégre keres munkatársat az alábbiak szerint:

                                    Útiköltség-elszámolási ügyintéző középszintű IT ismerettel

Feladatok:

  • Üzleti utak ellenőrzése a német törvények és jogszabályok alapján
  • mySQL - adatbázis lekérdezések létrehozása
  • Kapcsolattartás a dolgozókkal, a társosztályokkal, illetve a német kollégákkal telefonon és elektronikus úton
  • Adóigazolások készítése
  • Kimutatások és statisztikák készítése
  • Folyamatleírások készítése, a folyamatokban és jogszabályokban bekövetkező változások nyomon követése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (informatikai/gazdasági végzettség előny)
  • Felsőfokú német, középfokú angol nyelvtudás
  • mySQL ismeret, Access és Excel középszint
  • Hajlandóság virtuális csoportban való munkavégzésre
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Rendszerben, illetve csapatban történő analitikus és logikus gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, Cafatéria, illetve bejárási támogatás vagy céges buszjárat
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Átfogó betanulási program
  • Nemzetközi munkakörnyezet, fiatalos, dinamikus csapat
  • Folyamatos képzési, fejlődési és előrelépési lehetőség

Munkavégzésről:

  • Helye: Rábahídvég
  • Egy műszakos munkarend: 08:00-16:30

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Szczegółowe informacje o ofercie pracy
Work experience:
Work experience is not required
Umiejętności językowe:
  • German
  • Very good
Widełki wynagrodzeń:
Date of expiry:

O przedsiębiorstwie

A Swiss Post Solutions piacvezető szolgáltató az üzleti folyamat-kiszervezés és a dokumentum-feldolgozáshoz kapcsolódó innovatív szolgáltatások területén. Stabil nemzetközi ügyfélkörrel rendelkezik, képes átfogó megoldásokat tervezni és megvalósítani, valamint tanácsokkal segíteni ügyfeleit a Business Process Services olyan kulcsfontosságú területein, mint a helymeghatározási stratégia… Dowiedz się więcej