Beschrijving vacature

Jūsų užduotys:

  • Krovinių pervežimų organizavimas ir maršrutų sudarymas;
  • Transporto ir krovinių judėjimo kontrolė;
  • Pervežimo dokumentų administravimas;
  • Tolimųjų reisų vairuotojų darbo organizavimas, jų poreikių analizė ir tinkamų sprendimų priėmimas.

Tikimės, kad Jūs:

  • Esate komunikabilus, gebantis bendrauti ir bendradarbiauti su kolegomis sprendžiant iškylančias darbines problemas;
  • Greitai orientuojatės įvairiose situacijose;
  • Mokate savarankiškai priimti sprendimus;
  • Esate energingas ir inovatyvus;
  • Puikiai mokate rusų ir anglų k.;
  • Turite patirties logistikos sektoriuje (privalumas);
  • Gyvenate Klaipėdoje ar Vilniuje.

Mes Jums siūlome:

  • Dinamišką darbą;
  • Galimybę tobulėti;
  • Karjeros galimybę;
  • Realizuoti savo idėjas, siekiant gerinti savo poziciją;
  • Motyvacinius priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.
  • Atlyginimas 1230 – 1928 Eur neatskaičius mokesčių

Susidomėjote?

Savo gyvenimo aprašymą siųskite el. paštu atrankos@vlantana.lt arba skambinkite tel. +370 640 11758

Functiebeschrijving
Beroepsveld:
Work experience:
Work experience is not required
Salaris van/tot:
Date of expiry:

Over het bedrijf

The main activity of Vlantana UAB is international road freight transportation. We respect our clients with whom we have maintained excellent business relationships for more than twenty years. We gained experience and customers’ trust; many of them have become our partners today. We can say with confidence that premium basis of our daily routine is outstanding control and organisation:… Meer informatie