Beschrijving vacature

Poszukujemy osób otwartych, gotowych na ciekawe wyzwania, samodzielnych i pozytywnie nastawionych - sprawdź, co oferujemy w zamian!

Zostań Telefonicznym Doradcą Klienta w stabilnym finansowo i największym call center w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest nas już ponad 3500 osób!

CO OFERUJEMY?

# gwarantowana stawka za każdą godzinę - bez względu na ilość przepracowanych godzin;

# możliwość elastycznego czasu pracy - grafik układasz z managerem;

# przejrzysty system motywacyjny - jasne zasady premii za sukcesy;

# przygotowanie do efektywnej realizacji zadań;

# ciekawe ścieżki rozwojowe;

# dostęp do karty rabatowej, świeżych owoców czy strefy relaksu w oddziale;

# pracę w centrum Opola;

# fajni ludzie i fajna atmosfera;

NIE OCZEKUJEMY DOŚWIADCZENIA - to u nas je zdobędziesz. Wystarczy, że będziesz mieć entuzjazm, chęć do nauki, zapał i determinację.

Functiebeschrijving
Beroepsveld:
Work experience:
Work experience is not required
Salaris van/tot:
Date of expiry:

Over het bedrijf

CCIG to wyjątkowa organizacja w branży call i contact center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu z końcowym Klientem - zarówno B2C, jak i B2B. Jesteśmy firmą należącą do grupy spółek CCIG Group – jednej z największych i najbardziej kluczowych grup call center w Polsce. W jej skład wchodzą m.in. spółki: Call Center Inter Galactica,… Meer informatie