Beschrijving vacature

Lakóházban a cég által üzemeltetett apartmanok takarítása a vendég távozása után. A takarítandó apartmanok számát írásban kapja meg a munkavállaló

  1. ágy rendbetétele
  2. vizesblokkok takarítása: felmosás, fertőtlenítés, tisztítás, mosogatás
  3. porszívózás, ágy alatt is
  4. felmosás - ágy alatt is, bútorok letörlése, tükrök tisztítása
  5. szemét kiürítése
  6. konyha kitakarítása: mosogatás, konyhai kisgépek (kávéfőző, vízforraló, kenyérpirító) letisztítása, vízszintes felületek letisztítása, evőeszközök, tányérok, poharak számának ellenőrzése
  7. vizesblokkok takarítása: felmosás, fertőtlenítés, tisztítás
  8. ágynemű csere- a friss ágyneműket zsákban kell felvinni. Max. 5 ágynemű lehet egy apartmanban
  9. Erkély takarítása
  10. apartmanok:
    1. stúdió (kb. 30 nm)- kb 1 óra takarítás
    2. 1 hálós (kb. 45 nm)-kb. 1 óra 10 perc takarítás
    3. 2 hálós (kb. 60 nm)- kb. 1 óra 20 perc takarítás1 apartman (36-60 nm) takarítása kb.
  11. 1 óra. egy műszakban kb. 5-6 apartman. Ügyfeleink esetén elfogadható a napi 4 apartman is!
  12. Egy lakás végén 5-10 perc pihenő
  13. a végén leadni a recepción a kulcsot, amit közben a takarítói szobában gyűjtenek.
Functiebeschrijving
Work experience:
Work experience is not required
Salaris van/tot:
Date of expiry:

Over het bedrijf

Alpítványunk 1993 óta dolgozik azon, hogy a fogyatékos emberek méltóságteljes és teljes értékű életet élhessenek.Családtagoknak, szakembereknek és a szélesebb ételemben vett társadalomnak is kínálunk szolgáltatásokat. Munkarő-piaci szolgáltatásaink mind a munkavállalókat,, mind a munkáltatókat segíti, hogy a megváltozott munkaképességű munkavállalók elhelyezkedhessenek a nyílt és az… Meer informatie