Beschrijving vacature

Az ideális jelölt adminisztratív tapasztalatokkal, legalább középfokú végzettséggel és minimum középszintű nyelvtudással rendelkezik. Pályakezdő munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Elvárások:

  • IT végzettség (nem elvárás a felsőfok, de a végzettség szükséges az állás betöltéséhez)
  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás hiányában hajlandóság a német nyelv tanulására

Amit kínálunk:

  • Fizetés: bruttó 330.000 - 550.000 Ft
  • Cafetéria, céges buszjárat vagy bejárási támogatás, Ingyenes Sportkártya
  • Átfogó betanulási program: SAP tréningeken való részvétel
  • Külföldi tréning lehetősége is fennáll
  • SAP területen karrierépítési lehetőség
  • Nemzetközi munkakörnyezet, fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzésről:

  • Helye: Rábahídvég
  • Egy műszakos munkarend: 08:00-16:30

Kérjük, jelentkezéséhez mellékelje magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

Functiebeschrijving
Work experience:
Work experience is not required
Taalvaardigheden:
  • English
  • Very good
  • German
  • Very good
Salaris van/tot:
Date of expiry:

Over het bedrijf

A Swiss Post Solutions piacvezető szolgáltató az üzleti folyamat-kiszervezés és a dokumentum-feldolgozáshoz kapcsolódó innovatív szolgáltatások területén. Stabil nemzetközi ügyfélkörrel rendelkezik, képes átfogó megoldásokat tervezni és megvalósítani, valamint tanácsokkal segíteni ügyfeleit a Business Process Services olyan kulcsfontosságú területein, mint a helymeghatározási stratégia… Meer informatie