Beschrijving vacature

Kipróbálná magát egy kisebb csapat tagjaként?

Szeretne komplett folyamatokba belelátni?

A multik mellett érdekli a kisvállalatok működése?

Ha a fenti kérdésekre IGEN a válasza, jelentkezzen hozzánk

PROJEKTMÉRNÖKNEK / JUNIOR PROJEKTMÉRNÖKNEK

FELADATKÖR:

  • projektek koordinálása (tervezés, kivitelezés, beüzemelés, átadás fázisaiban)
  • feladatok részletezése, időzítése, gyártásba adása
  • megvalósulási alternatívák (leiratok, kalkulációk, gépkönyvek) készítése
  • árkalkuláció, költségelemzés, árajánlat-bekérés, javaslat beszállító kiválasztására
  • aktív kapcsolattartás a vevővel, társosztályokkal, kivitelezőkkel és hatóságokkal
  • határidők betartása és betartatása
  • prezentációk, összefoglalók, dokumentációk készítése
  • projektek lezárása és a kész munka átadása
  • átadás során/után felmerült igények összegyűjtése, projektelemzés

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú műszaki végzettség (gépész vagy mechatronikai mérnök)
  • vevői kommunikációban szerzett gyakorlat
  • képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • precíz, pontos, alapos munkavégzés
  • erős problémamegoldó képesség
  • utazási hajlandóság (főként Magyarországon)
  • nyílt és kreatív gondolkodás, proaktivitás

ELŐNYT JELENT:

  • projektvezetési gyakorlat
  • célgépek tervezésében szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes angolnyelv-tudás (szóban és írásban)
  • további nyelvek ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil munkahely
  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások
  • változatos és kreatív munka
  • szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek, külföldi szakmai utak
  • családias munkahelyi légkör

Amennyiben vállalatunk, ill. a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését Dr Jankovits Richárd ügyvezetőnek (e-mail: jankovits.richard@jankovitshidraulika.hu) küldje meg pályázatát.

Functiebeschrijving
Work experience:
Work experience is not required
Salaris van/tot:
Date of expiry:
Link for more information:

Over het bedrijf

Az 1992-ben családi vállalkozásként alakult Jankovits Hidraulika Kft. mára egy 51 fős vállalattá fejlődött jelentős szerepet betöltve a hazai gépgyártás, automatizálás és ipari hidraulika területén. A cég partnereinek teljes körű szolgáltatást nyújt egy elképzelés létrejöttétől kezdve a tervezés, alapanyag beszerzés, gyártás, üzembe helyezés, karbantartás folyamatain keresztül. Fő tevékenységeink… Meer informatie