Beschrijving vacature

DARBO POBŪDIS

  • Statybos projektų sąmatų sudarymas;
  • Statybos techninių dokumentų analizė;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas;
  • Dalyvavimas derybose su užsakovu techniniais klausimais.

REIKALAVIMAI DARBUOTOJUI

  • Aukštasis statybos inžinerijos išsilavinimas;
  • 1 m. analogiško darbo patirtis;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Kompiuterinis raštingumas (Microsoft Office);
  • Orientacija į kokybišką rezultatą;
  • Puikūs bendravimo ir darbo komandoje įgūdžiai.

ĮMONĖ SIŪLO

  • Galimybę tiek individualiai, tiek kartu su komanda tobulėti ir siekti pačių aukščiausių rezultatų;
  • Įdomų ir atsakingą darbą perspektyvioje organizacijoje;
  • Šaunius kolegas, kurie padės įsilieti į kolektyvą ir pasidalins savo patirtimi bei žiniomis;
  • Darbo užmokestį 900-1200 Eur (neto) ir priedus, kurie priklausys nuo Jūsų rezultatų.
Functiebeschrijving
Sector:
Beroepsveld:
Work experience:
Work experience is required
Duur van de werkervaring:
Up to 1 year
Taalvaardigheden:
  • English
  • Fluent
  • Russian
  • Good
Salaris van/tot:
Date of expiry:
Link for more information:

Over het bedrijf

Litana group of companies was established in 1992 using the unified management framework. The headquarters is in Lithuania, at Gargždai town, and today Litana is one of the biggest companies in Eastern Europe focusing on shipbuilding, industrial and civil engineering. Affiliates are located in Russia, the Ukraine, Belarus, Latvia, Finland, France, Sweden, Norway and Germany. Meer informatie