Beschrijving vacature

(for English version please scroll down)

FELADATOK:

A projekt operatív irányítása és aktív közreműködés a megvalósításban:

  • Projekt menetének nyomon követése, összefogása, időterv készítése
  • A projekt folyamán felmerülő műszaki problémák megoldásának támogatása
  • Műszaki egyeztetés a munkatársakkal, megrendelővel
  • A projekt során történő folyamatos kapcsolattartás a vevővel
  • Projektmegbeszélések szervezése, levezetése, dokumentálása
  • Projekthez tartozó idő, költség, minőség elvárt szinten történő tartása, valamint a projekt sikerének biztosítása a projektcsoport közreműködésével
  • Munkával járó egyéb adminisztrációs feladatok ellátása, dokumentáció összeállítása

ELVÁRÁSOK:

  • Műszaki végzettség
  • 1-3 év projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete (szóban, írásban)
  • Magyar nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Pontosság, megbízhatóság, rugalmasság, terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Önálló munkavégzés
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság

ELŐNY:

  • Felsőfokú végzettség
  • Német nyelv ismerete
  • Szerszámgyártás és műanyag fröccsöntés területén szerzett tapasztalat
  • CAD tervező program ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Egyedülálló technológia megismerése
  • Kihívásokkal teli, változatos munka
  • Hosszú távú perspektíva egy dinamikus csapatban
  • Innovatív munka
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Zalaegerszeg

TASKS:

Operational management of the project and active participate to execute it:

  • Follow up and cooridate the project, preparation of Milestone Plan
  • Support the preparation of the technical solutions related to the projects
  • Coordinate the tecgnical data exchange between intrenal and external parties
  • Daily contact through te entire project with the customer
  • Organise, manage and prepare the documentation of project meetings
  • Fulfill the requirements related to time, cost and quality about the project; ensure the success of the project with theaProjekthez tartozó idő, költség, minőség elvárt szinten történő tartása, valamint a projekt sikerének biztosítása a participation of project members
  • Manage the related administrative and documentation tasks

EXPECTATIONS:

  • Technical education
  • 1-3 years project management experience
  • Active English language knowledge (negotiation level verbal and written)
  • Active Hungarian language knowledge
  • Punctual, reliable, flexible and chargeable personality
  • Excellent communication skills, determinated
  • Able to work independently
  • Daily usage of Microsoft Office
  • „B” categhory driving licence and mobility

ADVANTAGE:

  • High level degree
  • German language knowledge
  • Experience in moulding and/or injection moulding factory environment
  • Knowledge of CAD programme

WHAT WE OFFER:

  • Compettitive salarypackage
  • Opportunity to learn an unique technology
  • Challanges and diverse work
  • Long term perspective in a dinamic team
  • Innovative tasks
  • Opportunity to build upa career
  • Professional and personal development through training opportunities

PLACE OF WORK: Zalaegerszeg

Functiebeschrijving
Work experience:
Work experience is required
Duur van de werkervaring:
Between 2 and 5 years
Taalvaardigheden:
  • English
  • Fluent
  • German
  • Good
  • Hungarian
  • Fluent
Required skills:
use moulding techniques, assemble moulds, use moulding techniques, types of moulding, Project management
Salaris van/tot:
Date of expiry:
Link for more information:

Over het bedrijf

Tool Engineering Tool Manufacuting Injection Moulding Meer informatie