Beschrijving vacature

PRACODAWCA

Agencja Pracy Tymczasowej

Axintor Real Interim

Ondernemingenstraat 9, 8630 Veurne, Belgia

OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Praca przy produkcji i w magazynie farb i lakierów. Praca z chemikaliami, należy wziąć pod  uwagę wymagania dotyczące rozróżniania kolorów, jak też uciążliwe warunki pracy ze względu na zapachy. Pracownik powinien ściśle przestrzegaź zasad bezpieczeństwa. Do głównych obowiązków należy też dbałość o klienta, dostarczanie zamówień na czas oraz zgodnie z jego potrzebami.

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW DO PRACY

Doświadczenie zawodowe min. 5 lat, doświadczenie w pracy w magazynie i obsłudze wózków widłowych

Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Uprawnienia: prawo jazdy kat. B, uprawnienia na wózki widłowe

Umiejętności: umiejętność rozróżniania kolorów, organizacji pracy magazynu i rozładunku towarów

WYNAGRODZENIE I WARUNKI ZATRUDNIENIA

Gwarantowane wynagrodznie brutto: 10.47 euro za godzinę

Dodatkowe świadczenia: zakwaterowanie pomoc pracodawcy

Wymiar czasu pracy: na pełen etat

Czas trwania umowy: określony

SPOSÓB SKŁADANIA APLIKACJI

CV w języku angielskim plus zeskanowane uprawnienia na wózki  widłowe i inne dokumenty potwierdzające doświadczenie w pracy w magazynie (mogą być w języku polskim) prosimy przesyłać do agencji na adres e-mail: evi@axintor.be i do wiadomości jill.delombaerde@vdab.be z dopiskiem "warehouseman"

Functiebeschrijving
Sector:
Work experience:
Work experience is not required
Salaris van/tot:
Date of expiry:

Over het bedrijf

EURES services are fully integrated with the services provided by the Polish labour offices and cover as follows:advisory and support to job seekers in finding relevant job and to the employers in recruiting the employees of the requested professional skills;informing on living and working conditions and situation on the European labour markets, considering existing labour shortages and surpluses… Meer informatie