Beschrijving vacature

Nasz klient jest godnym zaufania partnerem w branży konstrukcji metalowych i stalowych od ponad 30 lat. Teraz Ty możesz wesprzeć jego zespół. Firma realizuje przede wszystkim wysokiej jakości konstrukcje zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta.

Obowiązki:

  • prace w zakresie konstrukcji metalowych i ogólna obróbka metali
  • łączenie walcowanych belek stalowych, blach i rur ze stali konstrukcyjnej za pomocą śrub, spawania lub nitowania w celu utworzenia konstrukcji nośnej
  • spawanie według rysunku
Functievereisten
  • wykształcenie zawodowe w dziedzinie konstrukcji metalowych
  • komunikatywna, dobra znajomość języka niemieckiego (B1)
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • doświadczenie w sczepianiu i spawaniu metodą MAG
Arbeidsvoorwaarden
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • stawka godzinowa od 15,92 € brutto + dieta
  • darmowe zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
  • premia 300 € po przepracowaniu 3 miesięcy
  • 50 € miesięcznej premii za produktywność
  • bezpłatne ubranie ochronne lub zwrot kosztów zakupu w wysokości 100 € rocznie
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • dodatki do firmowych systemów emerytalnych
  • ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, na wypadek bezrobocia oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • ciekawa praca w ramach długoterminowego zatrudnienia
  • płatny urlop aż do 30 dni
  • możliwość wypłaty cotygodniowych zaliczek
Functiebeschrijving
Werkervaring:
Work experience is required
Duur van de werkervaring:
Up to 1 year
Taalvaardigheden:
  • German
  • Fair
Salaris van/tot (Hourly):
15 - 17 EUR (Gross pay)
Date of expiry:

About organisation

With over 4,000 customers and over 3,000 employees working in 17 different countries, it is clear that DREMO is one of Saxony’s most experienced HR service providers. We’re an owner-operated German company which guarantees reliability and fair payment.But figures don’t tell you anything about what is important to us as a recruiter and temporary employment agency: being fair and obliging to our… Meer informatie

Loading...