Beschrijving vacature

A munkakör betöltésének feltételei:

  • érettségi bizonyítvány
  • betöltött 20. életév
  • német nyelvtudás előnyt jelent

Várjuk jelentkezését, amennyiben

  • vállalja a tanulást és a vizsgák letételét
  • az általánostól eltérő munkarendben történő foglalkoztatást
  • és megfelel az egészségügyi követelményeknek.

Amit kínálunk:

  • a régió meghatározó vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria: bruttó 370 000 Ft/év
  • önkéntes nyugdíjpénztári kiegészítés: 4,5 %
  • arcképes igazolvány, amellyel ingyen lehet utazni Magyarország egész területén, illetve osztrák vonalainkon (házastárs, és iskolás korú gyermek számára is)
  • jóléti juttatások: üdülési lehetőségek (Balaton, Zalakaros), kamatmentes vállalati lakáskölcsön, fizetési előleg, stb.

A tanfolyam helyszíne: Budapest

A munkavégzés helye: Budapest

A munkaviszony kezdete: 2018. tavasz

Jelentkezési határidő: 2017. december 15. péntek - 23:59

Jelentkezését várjuk az alábbi linken: https://www2.gysev.hu/rolunk/karrier/nyitott-poziciok

Functiebeschrijving
Beroepsveld:
Work experience:
Work experience is not required
Salaris van/tot:
Date of expiry:

Over het bedrijf

Eredményesnek maradni és fejlődni – ez vezérli a 140 éves története során állandóan megújulni képes Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt-t. Múltbeli értékeinkre építve próbálunk megfelelni a magas és gyorsan változó piaci követelményeknek. Célunk, hogy regionális méretű, utascentrikus, integrált szolgáltatást nyújtó, dinamikusan fejlődő vasúttársaságként működjünk. A GYSEV Zrt. és leányvállalata, a… Meer informatie