Beschrijving vacature

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Részvétel a marketing és értékesítési stratégiák kialakításában és végrehajtásában
  • Együttműködés a csapattal
  • Szövegírás és lektorálás angol nyelven
  • Honlapok tartalmi kezelése
  • Kreatív- és alap designmunkák
  • PR tevékenység és tartalomgyártás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkavállaló barát munkafeltételek
  • Igény szerint rugalmas munkaidő
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Összetartó csapat, kellemes légkör, játszószoba

Akit keresünk:

  • Felsőfokú, aktív az angol nyelvtudása
  • 1-3 éves tapasztalattal rendelkezik az alábbi területeken:
    • online marketing
    • PR

Előny:

  • Design, Photoshop ismeretek
  • Honlapszerkesztésben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest IX. kerület

Functiebeschrijving
Work experience:
Work experience is required
Duur van de werkervaring:
Up to 2 years
Taalvaardigheden:
  • English
  • Fluent
Salaris van/tot:
Date of expiry:
Link for more information:

Over het bedrijf

Cégünk, a Dolphio Technologies a hazai kutatás-fejlesztési piac kiemelkedő és dinamikusan bővülő szereplője, ahol a jelenkor legérdekesebb és kihívásokkal teli technológiai kutatásai folynak. A Dolphio -t a Deloitte, Magyarországról egyedüliként, korábban 4 egymást követő évben Közép-Kelet Európa 50 leggyorsabban fejlődő cége közé választotta. Egyik legélenjáróbb fejlesztésünk a siketek… Meer informatie