Beschrijving vacature

Műszakvezető (magasnyomású öntöde)Munkahely: Esztergom és környéke

Feladatok

  • A termelési terv végrehajtása a megfelelő minőségi előírások betartásával
  • A hozzá tartozó munkatársak napi munkájának irányítása, ellenőrzése
  • Folyamat- és munkautasítások betartásának ellenőrzése, a gyártás során felmerülő problémák megoldása
  • Beosztottak számára képzések, oktatások szervezése és megtartása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Magasnyomásos öntödében szerzett legalább 3 év tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat
  • Emelőgépkezelői vizsga és gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvismeret

Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)

A cégről

Esztergom környéki Megbízópartnerünk részére műszakvezető munkatársat keresünk.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
Functiebeschrijving
Beroepsveld:
Work experience:
Work experience is required
Taalvaardigheden:
  • Hungarian
  • Very good
Salaris van/tot:
Date of expiry:
Link for more information:

Over het bedrijf

A Pannon-Work csoport egy teljes toborzási szolgáltatást nyújtó, képzett és folyamatosan rendelkezésre álló csapatból áll, akik a lehető legjobb teljesítményt nyújtják. Országos irodahálózattal rendelkeznek, 17 hazai és 2 külföldi (Bécs, Szabadka) kirendeltségen várják ügyfeleiket.Cégük 30 éves tapasztalattal rendelkezik, több mint négyezer kölcsönzött munkavállalót foglalkoztatnak.&nbsp… Meer informatie