Beschrijving vacature

ref: StPr/17/3043

Miejsce pracy/ work place: Otmuchów

Category:  Chemical engineering technicians

Sector: Manufacture of cocoa, chocolate and sugar confectionery

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i wdrażanie nowych wyrobów,
  • współuczestniczenie w opracowywaniu nowych rozwiązań technicznych i technologicznych,
  • nadzorowanie przebiegu procesów technologicznych,
  • sporządzanie dokumentacji technologicznej,
  • nadzór nad projektami w zakresie zgodności z prawem żywnościowym.

Wymagania:

  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia:

  • książeczka do badań sanitarno-epidemiologicznych
  • obsługa wózków widłowych w transporcie zakładowym

Umiejętności:

  • obsługa komputera

Pozostałe:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (najlepiej w branży spożywczej),
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych z wymianą butli gazowej,
  • umiejętność obsługi komputera (WORD, EXCEL) i programów służących do monitorowania zapasów magazynowych (WMS,SAP).

Sposób aplikowania:

CV należy wysłać do pracodawcy na adres: anna.kulig@zpcotmuchow.pl

Wiecej informacji pod nr tel: +48 664403685

Functiebeschrijving
Work experience:
Work experience is not required
Taalvaardigheden:
  • Polish
  • Very good
Salaris van/tot:
Date of expiry:
Link for more information:

Over het bedrijf

EURES - T Beskydy is a cross-border partnership, which was concluded between the three countries of the European Union: Czech Republic, Poland and Slovak. The specification of this partnership is a collaboration on cross-border region of those three countries. The priority targets of partnership is development of services for job seekers, providing business information or helping employers… Meer informatie